2733
2739
عنوان

یسوال لطفاً جواب بدین ،کاربراقا

| مشاهده متن کامل بحث + 9464 بازدید | 302 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پول و کادو و اینا میخواد من ی خواهر شوهر دارم میگه همه چیز داداشم برام بخره باباش و ول کرده چسبیده ب ...

خب بده ادم‌متاهل باشه ب خواهرش پول بده؟؟ من حساب نکردم ولی خیلی دادم و انتظاری هم ندارم

کاربراقا...الا بذکرالله تطمن القلوب...
2731

همینا واقعا خوبه، منم یه داداش دارم دوساله ازدواج کردم اما تاحالا یه بارم نیومده خونم🥲 با اینکه تو یه کوچه هستیم

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
این ک باید باشه خب ک بی احترامی نکنیم

شما غرعر کنید و بیراه بگید و معرکه بگیرید

حفظ احترام کردید با اینا؟

یا من اشتباه گرفتم منظورتونو؟

از خانوادم متنفرم :)                               🖤Kurdistan 
2738
پشتشون باشی مث کوه هررررراتفاقی افتاد حق با خواهرانه نذار شوهراشون بی کس و کار گیرشون بیاره

همین پشت کوه دقیقا یعنی چی؟؟

کاربراقا...الا بذکرالله تطمن القلوب...
خب بده ادم‌متاهل باشه ب خواهرش پول بده؟؟ من حساب نکردم ولی خیلی دادم و انتظاری هم ندارم

به نظرت داداشش زندگی نداره هر دفعه چه خبره اخه والا انتظار ها رفته بالا داداشش به من نمیده به اون میده خوب به منم بده دیگه 

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝
2706