2726
عنوان

یسوال لطفاً جواب بدین ،کاربراقا

9464 بازدید | 302 پست

سلام ،انتظار خانم ها از داداشاشون چیه، من سه تا خواهر دارم تقریبا هر روز بهشون زنگ میزنم و تاجایی ک بشه هواشونو دارم همه جوره، به خواهر از داداشش چی بیشتر میخواد؟

کاربراقا...الا بذکرالله تطمن القلوب...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهر مجرد یا متاهل؟

چون خواهر متاهل معمولا توقعی جز سر زدن نداره و این که اگر مشکلی براشون پیش اومد و تونستید کمک کنید 

خواهر مجرد هم بستگی به شرایطش داره و پدر و مادرش

متاهل/ کار کسی که به اونی که بهش خیانت شده میگه تحمل کن و تشویقش میکنه به تحمل کردن به مراتب زشت تر از کار کسیه که خیانت میکنه 
2728

پول و کادو و اینا میخواد من ی خواهر شوهر دارم میگه همه چیز داداشم برام بخره باباش و ول کرده چسبیده به داداشش میگه هر دفعه داداشم بهم پول بده برام کادو بخره تو تولد و اینا من و ببره بگردونه 

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝
همین که غرغر نکنید و معرکه نگیرید و بد و بیراه نگید برا ما کافیه😑😑😑چیزی نمیخوایم

این ک باید باشه خب ک بی احترامی نکنیم

یه چیز خیلی مهم اینه که به خواهرا گیر ندید تو هر زمینه ای 

متاهل/ کار کسی که به اونی که بهش خیانت شده میگه تحمل کن و تشویقش میکنه به تحمل کردن به مراتب زشت تر از کار کسیه که خیانت میکنه 
خواهر مجرد یا متاهل؟ چون خواهر متاهل معمولا توقعی جز سر زدن نداره و این که اگر مشکلی براشون پیش اوم ...

با توجه به امضاتون نمیتونم ج بدم 

داداش من کوچیکه انتظار خاصی نیست

اما همینکه چندوقت ی بار زنگ بزنین خبر بگیرین خوبه

میشه برا ثابت شدن شماره چشمم و افزایش ضخامت قرنیه م یخ صلوات بفرستی؟ منم‌ ارزو دارم بتونم لیزیک یا لازک کنم 🥺❤
2706