2737
2734
عنوان

یسوال لطفاً جواب بدین ،کاربراقا

9464 بازدید | 302 پست

سلام ،انتظار خانم ها از داداشاشون چیه، من سه تا خواهر دارم تقریبا هر روز بهشون زنگ میزنم و تاجایی ک بشه هواشونو دارم همه جوره، به خواهر از داداشش چی بیشتر میخواد؟

کاربراقا...الا بذکرالله تطمن القلوب...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خواهر مجرد یا متاهل؟

چون خواهر متاهل معمولا توقعی جز سر زدن نداره و این که اگر مشکلی براشون پیش اومد و تونستید کمک کنید 

خواهر مجرد هم بستگی به شرایطش داره و پدر و مادرش

متاهل/ کار کسی که به اونی که بهش خیانت شده میگه تحمل کن و تشویقش میکنه به تحمل کردن به مراتب زشت تر از کار کسیه که خیانت میکنه 
2728

پول و کادو و اینا میخواد من ی خواهر شوهر دارم میگه همه چیز داداشم برام بخره باباش و ول کرده چسبیده به داداشش میگه هر دفعه داداشم بهم پول بده برام کادو بخره تو تولد و اینا من و ببره بگردونه 

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝
2738
همین که غرغر نکنید و معرکه نگیرید و بد و بیراه نگید برا ما کافیه😑😑😑چیزی نمیخوایم

این ک باید باشه خب ک بی احترامی نکنیم

یه چیز خیلی مهم اینه که به خواهرا گیر ندید تو هر زمینه ای 

متاهل/ کار کسی که به اونی که بهش خیانت شده میگه تحمل کن و تشویقش میکنه به تحمل کردن به مراتب زشت تر از کار کسیه که خیانت میکنه 
خواهر مجرد یا متاهل؟ چون خواهر متاهل معمولا توقعی جز سر زدن نداره و این که اگر مشکلی براشون پیش اوم ...

با توجه به امضاتون نمیتونم ج بدم 

داداش من کوچیکه انتظار خاصی نیست

اما همینکه چندوقت ی بار زنگ بزنین خبر بگیرین خوبه

میشه برا ثابت شدن شماره چشمم و افزایش ضخامت قرنیه م یخ صلوات بفرستی؟ منم‌ ارزو دارم بتونم لیزیک یا لازک کنم 🥺❤
2706