2204
عنوان

یسوال لطفاً جواب بدین ،کاربراقا

9387 بازدید | 302 پست

سلام ،انتظار خانم ها از داداشاشون چیه، من سه تا خواهر دارم تقریبا هر روز بهشون زنگ میزنم و تاجایی ک بشه هواشونو دارم همه جوره، به خواهر از داداشش چی بیشتر میخواد؟

کاربراقا...الا بذکرالله تطمن القلوب...

همین که غرغر نکنید و معرکه نگیرید و بد و بیراه نگید برا ما کافیه😑😑😑چیزی نمیخوایم

خداجونم😍عااااااااشقتممممممممممممم❤                                                                                              حماقت محضه نشستن و منتظر موندن پای کسی که رفته.....حماقت نکن دوست من :) اونی که بخواد بمونه میمونه با هر شرایطی که داری... اینا شعار نیست تجربه ی من هست :) اونی که بخواد بره میره...آسمون و ماهم همزمان بذار کف دستش...میره!چشم به راه برگشت اونی که رفته نباش.... چشم به راه حکمت و قدرت اون بالاسری باش :)

خواهر مجرد یا متاهل؟

چون خواهر متاهل معمولا توقعی جز سر زدن نداره و این که اگر مشکلی براشون پیش اومد و تونستید کمک کنید 

خواهر مجرد هم بستگی به شرایطش داره و پدر و مادرش

متاهل/ مخالف حضور آقایون تو سایت/ زن ناموس هیچکس نیست

بچه ها یه چیز باحال پیدا کردم

یه سایتی که ازش میتونید برای بچه ها لباس و حوله و عروسک با اسم خود کودک بگیرید! اسمی که میگید رو روی اجناس گلدوزی میکنن. من امتحان کردم و عالی بود

حتماً سر بزنید  

پول و کادو و اینا میخواد من ی خواهر شوهر دارم میگه همه چیز داداشم برام بخره باباش و ول کرده چسبیده به داداشش میگه هر دفعه داداشم بهم پول بده برام کادو بخره تو تولد و اینا من و ببره بگردونه 

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝

غیرت الکی نداشته باشه .سخت نگیره و ...

فقط 58 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای قبولی کنکورم یه صلوات مهمونم کنید .  ان شاءالله که شما هم به حاجتتون برسید  
همین که غرغر نکنید و معرکه نگیرید و بد و بیراه نگید برا ما کافیه😑😑😑چیزی نمیخوایم

این ک باید باشه خب ک بی احترامی نکنیم

2050
خواهر مجرد یا متاهل؟ چون خواهر متاهل معمولا توقعی جز سر زدن نداره و این که اگر مشکلی براشون پیش اوم ...

با توجه به امضاتون نمیتونم ج بدم 

پول و کادو و اینا میخواد من ی خواهر شوهر دارم میگه همه چیز داداشم برام بخره باباش و ول کرده چسبیده ب ...

خب بده ادم‌متاهل باشه ب خواهرش پول بده؟؟ من حساب نکردم ولی خیلی دادم و انتظاری هم ندارم

خداروشکر برادر ندارم

خوش به حالت 

کاش منم برادر نداشتم

مستقل بودن و بی نیاز بودن به آقایون بهترین حس دنیاست آدمای قوی فقط یه بار بهت فرصت میدن اگه قدر بدونی برات بهترین میشن اما اگه بد بشی حکم گل ته کفششونو داری
2051