2733
2739
عنوان

سینگل بودنمو زد تو سرم بیشعور 😑😓

168 بازدید | 11 پست

من ۲۳ سالمه

دوستم ۳۰ سالشه (چندسال با یه پسری دوست بود که پسره رفت)

الان داشت میگف نرگس همسن توئه شریک زندگیشو پیدا کرده بعد ب شوخی گفت خاک تو سرت !!!

منم جوابشو دادم

گفتم آدمایی مث دوس پسر نرگس واسه من زیادن (واقعا هم هستن) گفتم  هیچوقت حاضر نیستم با یکی مث اون باشم ، و سلیقه ها و معیارای من با اون فرق میکنه و....

و واقعیتو گفتم 

ولی الان ناراحتم ... خیلی حرفش بد بود😞😞😞

بااینکه جوابی که گفتم عین حقیقته ولی حس بی عرضه بودن بهم دست داد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خب شوخی کرده باهات به دل نگیر!

تو تاپیک های اروپا و مربوط به اروپا لطفا منو تگ کنید دوستان🙏🌹زنان یک جامعه را محدود کنید،آنها را تو سری خور و حقیر کنید،تمسخرشان کنید،کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج و بزرگترین هنرشان آشپزی و خیاطی باشد،بلایی بر سرشان بیاورید تا از اجتماع بترسند،تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکارید تا ایمان بیاورند دخترانشان را باید در قفس پرورش دهند،کتاب و علم و چکش و قلم را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید،با جوانانشان کاری کنید که از جنس مخالفشان دور باشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد،هر کس برای آزادی زنان تلاش کرد را"بنده ی شیطان"و "دشمن خدا"بنامید که او دشمن ما و ما خدای زمین هستیم.من تضمین میدهم چنین جامعه ای هزار سال هم بگذرد،پیشرفت نخواهد کرد.📚چگونه جهان را اداره کنیم🎯چرچیل
2728

منم هر وقت این موضوع ها پیش میاد 

میگم شما رو دیدم و درس عبرت گرفتم 

درجا خفه میشن

ای روشنی نور✨ای روشنی بخش نور🌿ای آفریننده ی نور✨ای گرداننده ی نور🌿ای به اندازه ساز نور✨ای روشنی هر نور🌿ای روشنایی پیش از هر نور✨ ای روشنایی پس از هر نور🌿ای روشنایی بر فراز هر نور✨ ای نوری که مثل تو نوری نیست🌿 جز استاتر کسی ریپ نزنه خصوصا در مسائلی که نظر من با شما فرق داره-من فقط نظرم با تو فرق داره دشمنت که نیستم پس احترام خودت رو نگه دار 💛💜💜BTS💜💜 BTS and ARMY forever 😍🥺 تهیونگ نی نی سایت می باشم 😃😃 مخالف سرسخت نژاد پرستی و طرفدار برابریِ جنسیتی 😎🌿✨
عزیزم خب شوخی کرده باهات به دل نگیر!

این چ شوخی ایه؟!

این شوخی نیست تحقیره ک یکم پوشش شوخی بهش دادن

اینجور شوخی ها رو یه ادم سمی میکنه نه یه دوست 

این دوست من از سینگل بودن خودش ناراحته و خودشو سرزنش میکنه و این حسشو انعکاس داده ب من

2738
منم یع دوست دارم ۲۴ سالشه اونم هی به من تیکه میندازه چرا سینگلی از بس بی عرضه ای بعد میگه خواهرتو بب ...

واقعا بیشعور ترین موجودات روی زمین اینان

برین بهش 

منم اگ باز دیدم از این حرفا زد همینکارو میکنم 

حالا ولش کن به دل نگیر ما به دوستامون اونقدر ازین حرفا به هم میزنیم همو ترشیده صدا میکنیم 😂😂😂

بیخیالش 

فقط من ناراحتم بخاطر ولنتاین 

هر ساللل سینگل 

ای بابا