2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یکم درباره اش توضیح میدی ؟ خیلی به حرفات نیاز دارم... منم همین حسو کردم، اما این انرژی منفی به نظرت ...

شاید خواهرت ب رابطتون حسودیش میشه و این انرژی‌منفیشو ب تو میده😑

2720

منم وقتی مامانم میاداین جور میشم هر بار میگم کلی خودمو همسرم خواهش کردیم بیاد اوقات تلخی نکنم ،انگار یه جایی از دستم در میره اخرش حال شوهرمو میگیرم 

البته شوهرمن جوگیر من دوتا بچه کوچیک دارم مثلا مادر اومدنی هی شوهرم میگه خیار شور بیارم سیر ترشی بیار منم چون بخاطر بچه ها اینارو نمیارم کلافه میشم ،و دلایل این چنینی 

خدایا خودت راه درست و سر راهمون قرار بده 
اون آزادی و راحتی که خواهرت داره و اختیارش کامل دست خودشه تو نداری و باعثشم شوهرته  شاید این ا ...

اتفاقا شوهرم تو هیچی محدودم نمیکنه و پدرم ابجیمو محدود میکنه و همیشه به من میگه خوش به حالت...

حتی سری پیش سر همین محدودیت گریه میکرد و به من میگفت تو راحت و ازادی...

تو هرچیزی که بگی من ازش سرترم..حسادتی درمیان نیس چون خیلی دوسش دارم و هروقت میاد خیلی خوش میگذرونیم میریم خرید این ور اونور و بازار و...

اخلاقش خوب همه چیش اوکی ، فقط نمیدونم چرا هررررکاری میکنم نمیتونم باهمسرم با لحن خوب حرف بزنم ، انگار دارم کنترل میشم که بد حرف بزنم با شوهرم و دست خودم نیست

باز شوهرت می اومد کمک بگیره که زنم تا فامیلاشو می بینم با من بدمیشه یه چیزی خب باشه اصلا متنفرمیشی مگه آدم قراره همیشه حسش خوب باشه اما چون حسش منفی هست یا کسی رو دوست نداره دلیل نمیشه بهش بی احترامی کنه یا آزارش بده اونم به اندازه ی شما انسانه 

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم
یکم درباره اش توضیح میدی ؟ خیلی به حرفات نیاز دارم... منم همین حسو کردم، اما این انرژی منفی به نظرت ...

عزیزم خواهرت یا حسرت میخوره به زندگیت یا چشم شور داره یا دعایی طلسمی براش گرفتن خبر نداره واون  سنگینی روی زندگی شما میفته! البته اگر به دعا اعتقاد داری کلی گفتم 

یکی از خدا پرسید اگر توسرنوشت مرا نوشتی پس من دیگه چرا آرزو کنم؟خداگفت:شاید نوشته باشم هرآنچه آرزوکند...
2714
از پا قدمشه ...منم یه فامیل داریم وقتی میان خونمون تا یه ماه خونه م جمع و جور نمیشه هرچی جمع میکنم ب ...

چی باعث میشه پاقدم ادم اینطور بشه و اینکه جرا فقط رو راوبط و حس من با شوهرم اثر میکنه؟؟؟

چی باعث میشه پاقدم ادم اینطور بشه و اینکه جرا فقط رو راوبط و حس من با شوهرم اثر میکنه؟؟؟

خواهرت افسرده س یا شاده ...آدم خوش ذاتیه یا بدذاته؟ قطعا میشناسیش دیگه

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
اتفاقا شوهرم تو هیچی محدودم نمیکنه و پدرم ابجیمو محدود میکنه و همیشه به من میگه خوش به حالت... حتی ...

پس به تو حسادت میکنه و به خاطر انرژی زیادش ، این انرژی منفی رو به تو منتقل میکنه

2706