2703
2553

اصلا از لحظه ای که پاشو میزاره تو خونمون اخلاق من با شوهرم عوض میشه و هرکاری میکنم نمیتونم با شوهرم خوش اخلاق باشم و تبدیل به یه ادم اخمی و غروغرو و حدی میشم، اصلا از وقتی میاد تا وقتی بره احساسم نسبت به شوهرم عوض میشع...با اینکه من و شوهرم خیییلی باهم خوبیم تو خونه و نازک تر از گل بهم نمیگیم

و درباره خواهرمم اینکه ۱۹ سالشه و ۴ سال از من کوچیکتره و خیییلی صمیمی هستیم و همدیگرو دوس داریم، منم خیلی خوشحال میشم وقتی میاد خونمون، همه چی خوبه جز احساس من نسبت به شوهرم...که حس میکنم ازش بدم میاد، یا یه حسی دارم شبیه اینکه انگار از همسرم بدی دیدم و همش دلم میخواد تلافی کنم، در حالی که هیچ بدی ای ازش ندیدم...خیلی حس عجیبیه..این ینی چی؟

علتش چی میتونه باشه؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
😂😂😂😂علتش اینکه تا فامیلای خودتو میبینی خودشیفته میشی...

نه واقعنی گفتم، فقط خواهرم بودنی اینطور میشم اونم فقط خواهر کوچیکم، و اینکه من اون احساس رو دوست ندارم، ناخوداگاه میاد تو دلم 

2714
چشمت به کسی میفته باد ورت میداره 🤦‍♀️

جدای از شوخی بگین، واقعا احساس بدی نسبت به همسرم پیدا میکنم، یه حس تنفر درحالی که عاشقشم،...حتی فکر اینکه قراره هفته ی بعد خواهرم دوباره بیاد خونمون منو از همسرم متنفر میکنه، بدون هیچ دلیلی، درحالی که خیلی من و شوهرم همدیگه رو دوس داریم

شاید نسبت به روابط خواهرت و شوهرت خدایی نکرده حساس میشی با چیزایی که تو نی‌نیسایت میخونی 

گاهی به این فکر میکنم اتفاقا، ولی هیچی ازشون ندیدم تا حالا که بدم بیاد حتی یه مورد کوچولو..و اینکه باخودم فکر کردم، دیدم دلیلش این نیس، انگار یه چیز دیگس ته دلم که نمیتونم کشفش کنم 

جدای از شوخی بگین، واقعا احساس بدی نسبت به همسرم پیدا میکنم، یه حس تنفر درحالی که عاشقشم،...حتی فکر ...

ناراحت نمیشی خواهرت انرژی منفی بالایی داره! 

یکی از خدا پرسید اگر توسرنوشت مرا نوشتی پس من دیگه چرا آرزو کنم؟خداگفت:شاید نوشته باشم هرآنچه آرزوکند...
گاهی به این فکر میکنم اتفاقا، ولی هیچی ازشون ندیدم تا حالا که بدم بیاد حتی یه مورد کوچولو..و اینکه ب ...

اون آزادی و راحتی که خواهرت داره و اختیارش کامل دست خودشه تو نداری و باعثشم شوهرته 

شاید این اذیتت میکنه

ناراحت نمیشی خواهرت انرژی منفی بالایی داره! 

یکم درباره اش توضیح میدی ؟ خیلی به حرفات نیاز دارم...

منم همین حسو کردم، اما این انرژی منفی به نظرت سرمنشاءش چیه؟ و چرا روی همسرم اثر میزاره و حس من به اون و...؟

2706