2726
عنوان

اونایی که نماز شب میخونن بیاین😍

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 114 پست
اول 4 تا نماز دو رکعتی ساده مثل نماز صبح میخونیم به نیت نافله شب که جمعا میشه 8 رکعت، بعد دو رکعت به ...

خیلی ممنون گلم مرسی از راهنمایی ات فقط هر شب باید  بخونیم ساعت اش فرقی نمیکنه؟

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دعا کن ازدواجم جور بشه ی بخت خوب نصیبم بشه منم برات  دعا میکنم خداخدا مشکلاتتو حل و حاجتتو رو ...

ممنونم عزیزم حاجت روا شین

🌼🥺 توروخدا واسه شاغل شدنم و سر کار رفتنم و ازدواج با عشقم صلوات بفرست مهربون 💚✨                                           اگر اونقدر شجاع بودی که شروع کردی، و اونقدر قوی هستی که داری ادامه میدی، پس حتماً اونقدر لیاقت داری که به خواسته ات، یا حتی به بهتر از اون برسی!   (متعهد❤️👩‍❤️‍👨)                  
هر حاجتی  دارین انشاالله برآورده بشه

💚ممنونم

🌼🥺 توروخدا واسه شاغل شدنم و سر کار رفتنم و ازدواج با عشقم صلوات بفرست مهربون 💚✨                                           اگر اونقدر شجاع بودی که شروع کردی، و اونقدر قوی هستی که داری ادامه میدی، پس حتماً اونقدر لیاقت داری که به خواسته ات، یا حتی به بهتر از اون برسی!   (متعهد❤️👩‍❤️‍👨)                  
2728
منم یبار رفتم.. یازده سال پیش.. من حرم حضرت ابوالفضل اول رفتم انقد گریه کردم که نزدیک بود غش کنم.. و ...

😭۹۸ اومدیم بریم همچی آماده نشد و کرونا اومد امسالم اومدیم بریم که کرونا گرفتیم 

😭از وقتی که نشد همش شب پنجنشبه ها دلم گرفته 

امسال میخوام روز تولدم که باولادت امام حسین(ع)یکیه هر جور شده برم 😭🌿دعا کن💔فکر کن از نوادگانشون باشی و نرفته باشی تو بین الحرمین💔😭🌿عذابم میده

نزد انسان ها انسانیت تقدس دارد
عزیزم فرستادم برات اگه خوندی برام دعا کن لطفا 😊

حتما عزیزم کپی کردم بیادتم مرسی از لطفت 😘❤🌹

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!
😭۹۸ اوندیم بریم همچی آماده نشد و کرونا اومد امسالم اومدیم بریم که کرونا گرفتیم  😭از وقتی که ...

عزیزم انشاالله قسمتت میشه... 

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
خیلی ممنون گلم مرسی از راهنمایی ات فقط هر شب باید  بخونیم ساعت اش فرقی نمیکنه؟

عزیزم ساعتش از نیمه شب شرعی هست تا اذان صبح فکر میکنم هر چی نزدیکتر به اذان باشه بهتره و اینکه هر روزی که دلت خواست بخون حتما هر شب نیست ولی اگه هرشب بخونی که عالیه حتی اگه یه شب نتونستی بخونی میتوی فرداش قضاشو بخونی التماس دعای فراوان 

مرسی 💔 التماس دعا 🌿💕 به یادتونم تو نمازا😍🌿انرژیتون پایدار باشه  انشالله تو سر دیگ نذری ...

عزیزید بانو... التماس دعا

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2706