2726

خدااایی الان تو خشتک شوهرم من مخفی داشتنم داره 

اینو زدم اون گوشی مخفی شوهرم تو پربازدید ها بره😂😂😂😂😂😂😂😂😂

جان ما فحش نده

@yalda_1332   تقصیر اینه

مطمئن باش همون جوری که براثریه اتفاق همه چی رو ازدست میدیم یه بار هم بر حسب اتفاق همه چی رو بدست میاریم امیدوارم امروز،به دست بیاری همه اون چیزایی رو که ناخواسته از دست دادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خیلی خندیدم مرسییی

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 
2728

خیلی.....هستی😂😂😂😂

اول از همه بگم ک اگه میلی تو تاپیکم ک بگی سرکاریه یا فیکه اصن نیا چون حوصله تهمت شنیدن ندارم و همچنین اعصاب  دوم هی نگو داری پز میدی چون عقده ای نیستم😃                    سوم میخوام داستان نامزد شدنمو ب طور خلاصه بگم😍😍         خب چطور یبگم ک همه چی یهویی شد😁😁😂داداش یکی از همکلاسیام توکلاس خصوصی زیر نظرم داشته  یروز ک ی پنجشنبه ای بود ۱۴۰۰/۱۰/۲۲بهم گفت خوشم اومده ازت😥هفته بعدش دوشنبه۱۴۰۰/۱۰/۲۷ زنگ زدن خونمون هولا😂😂بابامم با کلیی مخالفت و اینکه میگفت ۳۰ سالگی شوهرت میدم راضی شد بیان خواستگاری😂😂۱۴۰۰/۱۰/۳۰ پنجشنبه بود اومدن خواستگاری😄😄😅روز بعدش۱۴۰۰/۱۱/۱زنگ زدن جواب مثبت دادیم بهشون🤩😘۱۴۰۰/۱۱/۲داداشم ک گندی زد تو پی وی نامزدم ک حالا ولش  دوباره۱۴۰۰/۱۱/۲شبش نامزدم اینا خونمون شام دعوت بودن ک راجب مراسم نامزدی بزرگترا بحرفن خلاصه ک قراره بسلامتی۱۴۰۰/۱۱/۵ سه شنبه مراسم بگیریم واسه نامزدیموننن🤭🤭خب دیگه اگه بازم خبری شد بهتون میگم😂😂

😐😐😐😐😐😐😐😐منم حالا میگم مگه خشتک هم مخفی کاری داره

خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! 🤍🩹
🤣🤣🤣🤣🤣🤣خییلییی خوبی توو

هرچی فحش دادن نصف ونصف قبول😂😂😂😂

مطمئن باش همون جوری که براثریه اتفاق همه چی رو ازدست میدیم یه بار هم بر حسب اتفاق همه چی رو بدست میاریم امیدوارم امروز،به دست بیاری همه اون چیزایی رو که ناخواسته از دست دادی

آفرین😂😂😂🤣

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...              

حالا بزار باشه چی میشه😂

من فک کردم زن دومشو پیدا کردی؟

👈🏻متوکل و پرامید هستم😂.اگ اسم کاربریم براتون آشناست حتما تو جعبه داروهاتون دیدینش😁          👈🏻به نظرمن به غیراز سقراط و بقراط یه حبه مقراط هم توی تاریخ بوده ولی چون نتونسته آدم مهمی بشه تاریخ فراموشش کرده🤪.                                                     👈🏻تا حالا دوبار لغوکاربری شدم بخاطر آقای ح.ر😒         
تاپیک گوشی مخفی به این راحتیا حذف نمیشع☹😂😂

دیگه روم نمیشه ش و ر ت وبکشم وسط😂😂😂😂

حالا بزار باشه چی میشه😂 من فک کردم زن دومشو پیدا کردی؟

🤣🤣🤣🤣🤣🤣نه اون موقع تاپیک میزنم خشتکشو جر دادم

2706