2726
عنوان

دهنم سرویس شده🙁💔

398 بازدید | 22 پست

الا جایی هس نمیتونه گوشیش ببره گوشی ساده دستش 

پیام عادی میدیم بهم روزی ده تومن پول شارژم میشه فق🙁💔چجوری بش بگم ک زشت نباشه💔🙁

همش نمیتونم شارژ بگیرم ک شک میکنن بم

کیم نبیلیر کیم نچکیر:) 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7986644/میخام-تاپیک-انرژی-مثبت-شروع-کنیم-بیاین-همتون?postId=223266013

بیاید انرژی مثبت ، تا با نیروی قوی کائنات به ارزوهاتون برسید ، من خودم خیلی نتیجه دیدم و واقعا دوست دارم بقیه هم حالشون خوب باشه و نتیجه ببینند و به ارزوهاشون برسند

میشه برا خوشبختم صلوات بفرستید این نوشته ها پایین رو پاک نکردم که یادم بمونه امروز ۱۴۰۲/۴/۱۱ خبر خوش بارداریم بود ، برا همه منتظران دعا میکنم خدا حاجت رواشون کنه ، برا تو دلیم برا سلامتیش صلوات بفرستید . تیکر بارداری واسه دلخوشیم زدم از امروز ۱۴۰۲/۲/۲۴ منتظر معجزه خداوند هستم برام دعا کنید خداوند ب منم فرزندانی سالم و صالح عطا کنه خدایا من خیلی جاها الوعده وفا کردم ، تو گفتی ی قدم بیام تو ده قدم میای، اما انکار من ده قدم هم بیشتر اومدم پس تو کجایی خدای من 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مگه چقد پیام میدید که روزی ده تومن تموم میشه؟ 🤯😳فکر کنم گوشیتو جوش دادی به دستت😂

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

بسته پیامک بگیر مثلا ۵ تومن ۲۰۰ تا پیامک فقط باید خط هردو ایرانسل یا همراه اول باشه 

من همش بسته مکالمه میگیرم خیلی بصرفه هس

کاربرقدیمی هستم میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرسی🌱(اینجا سایت تبادل نظر هست پس دوست عزیز اگه نظرم رو دوست نداشتی گزارش نزن)
مگه چقد پیام میدید که روزی ده تومن تموم میشه؟ 🤯😳فکر کنم گوشیتو جوش دادی به دستت😂

خیلیییی پیام میده😐

خیلیییی هم زنگ میزنه ولی خو خودش همیشه زنگ میزنه 

کیم نبیلیر کیم نچکیر:) 
چجوری 

همراه من یا ایرانسل من نصب کن داخل بسته های پیامک و مکالمه هس

کاربرقدیمی هستم میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرسی🌱(اینجا سایت تبادل نظر هست پس دوست عزیز اگه نظرم رو دوست نداشتی گزارش نزن)
خیلی فک میزنیم💔😐😂

سیمکارتت چیه؟ بسته پیامک بگیر به صرفس

بخشی از  اون به شدت درون من زنده است                                                        و  بخشی از من برای همیشه با او مرده... 
2706