2733
2739
عنوان

ی خانمی بود حس ششم ی چی گفت بهم اتفاق افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 5566 بازدید | 450 پست
به فصای مجازی اعتماد کامل نداشته باشین . این بنده خدا شما باهاش راجع به اشنا شدن و دوستی و نهویتا ا ...

ب من بگو کی میاد واسه اشتی؟دلش تنگه واسم؟

هرزمینه ای شمع تراپی و بهتون پیشنهادمیکنم خودم نتیجه دیدم.ازدواج کردم😝✋️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چ جالب خدا خیرت بده .. 

یا گاها هست در مورد باردار شدن می پرسن .من برای خیلی هاشون حس کروم این دبر باردار شدن و یا حتی نشدن بخاطر اذیت کردن خانواده شوهر و مخصوصا مادر شوهر است که ناخواسته بر زندگی خود طرف اثر وضعی میزاره 

یا گاها هست در مورد باردار شدن می پرسن .من برای خیلی هاشون حس کروم این دبر باردار شدن و یا حتی نشدن ...

سلام اونیکه میخامش دوسم داره؟ازم خاستگاری میکنه؟ازدواج میکنیم؟پس که ی؟😔😔😔

سلام . بفرمایید 

منم میگید

طلاق میگیرم یا نه؟

رضا و کوثر بهم میرسن یا نه؟

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
2738
تو رو خدا بگو سر مهریه توافق میشه؟؟؟ کی کوتاه میاد ما یا اونا؟؟؟ کی ازمایش میدیم و عقد میکنیم؟

@امیرعباسو    

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
کمر دردتون طبیعیه .بخاطر اینه که ی سری کارهای سنگین انجام دادی و برای چند سال پیشه که اگه اشتباه نکن ...

آقا توروخدا به منم بگو بابام خونه میخره یا نه ؟🥺

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘
عزیزم واسه منم بگو شلوارم چ رنگیه ب نظرت

مرده

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
2706