2737
2734
عنوان

باردارم و اثاث کشی دارم

512 بازدید | 16 پست

سر اثاث کشی خواهرشوهرام نرفتم اما زنگ‌زدم اگر کمک میخوان بهم بگن حتما اونام فقط تشکر کردن زن داداشامم نرفتم یکیشون ی ماه بعدعروسیم اثاث کشی کرد ک من خودمم درگیر خونه خودم بودم.حالا الان شاید ادم بگه من نرفتم اونام حق دارن کمکی نکنن ولی هیشکی تو شرایط من نبوده ک‌حامله باشه و نتونه هیچ کاری کنه.بنظرتون نباید انتظاری داشته باشم از هیچ کس؟ فقط مامان و بابام کمکم دارن میکنن همین. هیچ کدوم داداشام و برادرخواهرای شوهرم زنگ نزدن بهم ک کمک میخوام یا نه.حتی جاریم ک خیلی باهام صمیمیه و ادعاشه دوسم داره یه تعارفم نزد ک بیام کمک

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم شش ماهه بودم اسباب کشی کردم.

نباید توقعی داشته باشی هرکسی زندگی خودش رو داره. شرایط شما هم برای خودته . اونا که نگفتن‌بچه بیار . برای خودت میاری.

بارداری هم بیماری نیست فقط یکم باید بینش استراحت بیشتری کنی و حرکاتت آروم باشه همین .

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
2728

برو خداتو شکرکن با این اخلاقت مامان بابات میان کمکمت...من ک اگرم بیان کمک سربارن و دردسر...

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..
منم شش ماهه بودم اسباب کشی کردم. نباید توقعی داشته باشی هرکسی زندگی خودش رو داره. شرایط شما هم برای ...

دوهفته است کمردردام شروع شده امروز لباسارو چیدم تو کمددیواری از بس خم و راست شدم از ظهر تا الان کمردرد شدید دارم

من نمیدونم اگر کسی حامله باشع میزان محبت اطرافیان تا چه حد باید باشع واقعا اونم کسایی ک برادر یا خواهرتن

گلم اینجا صادقانه صحبت کردن باعث میشه خودت مقصر بشی 😑 

بدون اینکه اصلا اصل موضوع توجه بشه فقط به اینکه تو کمک نرفتی نگاه میکنن 

بنظرم ی تماس نشون میده آقا ما هنوز هم میتونیم بگیم انسانیم و انسانیت داریم 

ولی خب نمیشه از هرکسی انتظار داشت 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
برو خداتو شکرکن با این اخلاقت مامان بابات میان کمکمت...من ک اگرم بیان کمک سربارن و دردسر...

مگه اخلاقم چیه؟ خوب زنگ‌زدم ب همه سر اثاث کشی شون گفتم بیام کمکتون؟ اونام گفتن نه همین ک‌ز زدی ممنون ولی الان کسی حتی زنگم نزد ب من تعارف کنه 

2738
دوهفته است کمردردام شروع شده امروز لباسارو چیدم تو کمددیواری از بس خم و راست شدم از ظهر تا الان کمرد ...

انتظار نداشته باش از هیچکس.

منم میگم که تو حاملگی اسباب کشی کردم.

فقط باید یواش یواش کاراتو پیش ببری .

از همسرت کمک بگیر یا کارگر بگیر .

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
گلم اینجا صادقانه صحبت کردن باعث میشه خودت مقصر بشی 😑  بدون اینکه اصلا اصل موضوع توجه بشه فقط ...

تمام حرف من فقط همینه که حتی یه تعارف خشک و خالی هم ازمن دریغ شد من ک ب همه نمیگفتم بیاید خونه ام کمکم کنید...منم نرفتم چون زوری ک نمیتونستم برم بهشون گفتم بیام کمکتون گفتن نه همین ک ز زدی ممنونیم

مگه اخلاقم چیه؟ خوب زنگ‌زدم ب همه سر اثاث کشی شون گفتم بیام کمکتون؟ اونام گفتن نه همین ک‌ز زدی ممنون ...

خب اینجورموقع ها ادم ک نمیگه اره پاشوبیذ...کارای جاریه منو مبکنی؟؟موقع عبد من خونه مادذشوهذم بودم..زنگ میزد میگف میخاین ببام واسه کمک و خونه تکونی؟؟(کلاسم نداشت...کارم نداشت..بیکاربود)اینام میگفتن نه ممنون..چی‌بگن..بگن اره پاشو بیا؟؟؟؟یا می اومد و میخورد اخرش ک لباس پوشیده میخاس بذه...میگف میخاید جارو بزنم بعد برم؟؟چی‌بگن ..بگن اره بزن بعد برو...منم کسی زنگ بزنه میگن ن ممنون...اگ خودش بخادحصوری یه ساعتم شده میاد...فوقش من نمیذارم کمک کنه

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..

وای منم دقیقا شرایط تورو چند وقت دیگه خواهم داشت منم مثله تو فقط تعارف زدم وای نرفتم حالا خودم میخوام چیکارکنم نمیدونم😂😂

یه صلوات کوچلو برای تو دلیم بفرستین دیگه.ایشالاه ۱۰۰برابرش به خودتون برگرده😍👼💫💫�
خب اینجورموقع ها ادم ک نمیگه اره پاشوبیذ...کارای جاریه منو مبکنی؟؟موقع عبد من خونه مادذشوهذم بودم..ز ...

خونواده شوهر من ک کلا اینجورین همیشه من شب عید بخاطر کیست بیمارستان بستری شدم و عمل کردم هیچ کدوم ی سرم بهم نزدن فقط زنگ زدن حالم پرسیدن یا تابستون کرونا گرفتیم منو شوهرم ز میزدن کمک میخواید؟ ولی ایندفه دیدم اصلا نمیتونم غذادرست کنم و حالم خیلی بده گفتم اره برام غذا بفرستید اونام فرستادن.وقتی من ز میزدم میگفتم بیام کمکتون اثاث کشی میکفتن نه مرسی همین ک‌زنگ زدی ممنونیم من پاشم یه کاره برم خونشون اخه!

وای منم دقیقا شرایط تورو چند وقت دیگه خواهم داشت منم مثله تو فقط تعارف زدم وای نرفتم حالا خودم میخوا ...

هیچی مثل الانه من باید خودت تنها از پسش بربیای...ولی بازم فکرمیکنم شرایط من با همه خانواده فرق داره و من حامله ام و دست تنها نمیتونم اینو اطرافیان باید درک کنن و نگن اون نیومد ماهم نمیریم اما خوب ب قول دوستمون هرکی فکر زندگی خودشه بیخیال باید بوذ

2706