2737
2734

من یه مشکل بدی دارم اما تا حالا به کسی نگفتم .

نمیدونم اینجا بگم یا نه .

اما رو دلم سنگینی میکنه و دوست دارم بگم 

ساده از ( من بی تو میمیرم ) گذشتی خوب من !   من به این یک جمله خود سخت ایمان داشتم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پدرم خیلی وقتا پیشمون نبوده و زمانی هم که بوده خیلی به ما توجه نمی‌کرد 

نمیگم بد بود ولی کلا مدلش اینجوری نبود که با خانواده وقت بگذرونه 

یه بار هم شدیدا به یه پسر علاقه مند شدم که به جز بدی ازش هیچی ندیدم 

الان به یه حدی رسیدم که احساس کمبود توجه از طرف جنس مخالف رو دارم ( منظورم اصلا جنسی نیست )

منظورم اون حمایت مردانه و اینجور چیزاست...

وقتی میبینم یه مردی به یه زنی یا پدری به دخترش توجه میکنه خیلی ناراحت میشم و حسودی میکنم 

ساده از ( من بی تو میمیرم ) گذشتی خوب من !   من به این یک جمله خود سخت ایمان داشتم ...
پدرم خیلی وقتا پیشمون نبوده و زمانی هم که بوده خیلی به ما توجه نمی‌کرد  نمیگم بد بود ولی کلا م ...

خیلی بده این جور مشکلات که نمیشه واسه کسی توضیحشم داد،فقط آدم رو از درون میخوره 

درسته ک محبت غیر هم جنس فرق داره،ولی سعی کن بیشتر به خودت عشق بورزی تا این حس کمرنگ بشه ،دوستای خوب پیدا کن و سعی کن از این به بعد که این صحنه ها رو میبینی،لذت ببری از اینکه بعضی آدما میتونن انقدر خوب باشن تا واسه خودت هم پیش بیاد

امیدوارم یه آدم درست وارد زندگیت بشه که تمام این خلا ها رو جبران کنه

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
خیلی بده این جور مشکلات که نمیشه واسه کسی توضیحشم داد،فقط آدم رو از درون میخوره  درسته ک محبت ...

خیلی ممنونم از حرفات عزیزم

حقیقتش الان یکی رو پیدا کردم که بهم اهمیت میده ولی نمیدونم که دوستم داره یا فقط برای احترام و انجام وظیفه بهم توجه میکنه 

البته کار خاصی نکرده اما همون کارای کوچیکش هم برای من خیلی هست 

2738