2703
2553
عنوان

میشه کمک کنین سونو شش هفته

148 بازدید | 18 پست

بچه ها طبق اولبن پریودم ۶هفته هستم طبق سونو ۵هفته و ۴روز ایا نرماله؟ فقط ساک و کیسه زرد رو دید گفت دوهفته دیگه بیا نگرانم نرماله؟ساک هم ۹میلی هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ممنون گلم مال شما چطوری بود

مال منم همینطور ولی دور باشه از شما و همه خانومهای باردار بیست هفته به خاطر بیماریش مجبور شدم سقط کنم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2714
الان دوباره باردار هستین؟انشالله جاش پر بشه بیماری چی بود

نه نیستم ماه پیش سقط کردم.بیماری قلبی و انحنای ستون فقرات داشت.ممنون گلم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

من اولین سونو بی که برای بچه هام رفتم سونوی ان تی در د۱۲ هفته بود. 

گلم ، فقط شما رو نمیگم ، همه ی خانوما رو میگم.  دو هفته دندون رو جیگر بزارید. بیشتر پزشک ها با این سونو های الکی ، بقالی راه انداختن.  ضررش فقط برای من و شماست. 

سونوی تشکیل قلب مد جدید شده بخدا 

بچه اگه ناقص باشه ، دو از جون و قلب نداشته باشه ، خود به خود سقط میشه 

شما همون سونوی ان تی برو. 

میبینی که همه چیش کامل و سالمه. صدای قلب قشنگشم می‌شنوی 🥰🥰

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                             بیشتر از ۱۱ هزار شهید در غزه. نزدیک به ۵ هزار نفرشان کودک هستن.    سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان...نسل ما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد           درخواست دوستی 🚫🚫🚫                          دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                      «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
من اولین سونو بی که برای بچه هام رفتم سونوی ان تی در د۱۲ هفته بود.  گلم ، فقط شما رو نمیگم ، ه ...

انشالله عزیزم اخه من اولش ی روز لک داشتم بتامم نرمال جلو نرفت دکترم گفت خیلی روش حساب نکن

نه نگران نباس اگر جنین مشکل داشته باشه بدن خودش از ۶ هفته گب به بعد علائم نشون میده خود به خود لکه بینی و بعد  خونریزی می افتی  من بچه هام تا قبل از ۸ هفتگی ضربان ندارن اصلا سونو نرو  توکل کن به خدا تا این هفته همچیش درسته هم ساک هست و هم کیسه زرد 

2706