2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برامن یک هفته قبل پریود مثبت شد 

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 
2728

من ده روز از نزدیکیم گذشته تاپیک زدم همه گفتن نشون نمیده الکی یه بی بی. چک زدم در کمال ناباوری مثبت شد  

شوهرم زندگیمه❤️دنیامه❤️نفسمه❤️.😍11 سال خون دل خوردم تا شدی مال خودم عزیزترینم😍 🥰                    خدااااا جونم ثانیه به ثانیه مواظب عشقم باش❤️ سپردمش دست خودت. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
منم ۸ روز از نزدیکیم میگذشت زدم مثبت شد ،

بچتون چن سالشه الان

شوهرم زندگیمه❤️دنیامه❤️نفسمه❤️.😍11 سال خون دل خوردم تا شدی مال خودم عزیزترینم😍 🥰                    خدااااا جونم ثانیه به ثانیه مواظب عشقم باش❤️ سپردمش دست خودت. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
بچتون چن سالشه الان

این ک میگم تو دلمه فعلا بدنیانیومده ۷ هفتمه.ک ۲۲ اذر نزدیکی داشتیم ۳۰ اذر بی بی چک زدم مثبت شد ،فقط همون ی نزدیکی رو تو تخمک گداری داشتم ... یه دختر ۳سال و نیمه هم دارم.

یه مادر
این ک میگم تو دلمه فعلا بدنیانیومده ۷ هفتمه.ک ۲۲ اذر نزدیکی داشتیم ۳۰ اذر بی بی چک زدم مثبت شد ،فقط ...

خدا نگهش داره واست توروخدا واسه منم خیلی دعا کن😭شرایط نگهداشتنش رو ندارم

2706