2297

بچگیم یه دونش تو خونمون اومده بود😶 روایتا حاکی از اینه که زیر پتو داشتم جیغ میزدم فقط 😆

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹   روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند جزیره نامکاندا/ تو رویایی که نمی تونه حقیقت داشته باشه... گلی رو کاشتم که نمی تونه شکوفه بده (FakeLove)| من هنوزم تو دنیای کودکیم زندگی میکنم... دنیای پر از رنگای پاستلی با بوی وانیل و طعم شیرین و لطیف خامه| من چندتا شخصیت دارم هانای مقتدر و عاقل، آنی لوس و لجباز، ماهی پرانرژی و شاد... اگه نظراتم با هم تناقض داشت زیاد متعجب نشو ○~●                         
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2306
این چن متره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟😱😱😱

شاید باورت نشه ولی یکی گفت 240 سانتی متر    

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

میگیرم سوپ درس میکنم باهاش😍😋

عشق ما را به تفاهم نرساند💔در این زمانه ی بی های و هوی لال پرست...خوشا به حال کلاغان قیل و قال پرست..چگونه شرح دهم لحظه لحضه ی خود را برای این همه ناباور خیال پرست؟..  خدایا بیا پایین💔یِتیشین نفسیم بیتیور..یِتیشین بانا کوشلار💔خداجون متشکریم که چشم دادی بهمون💔واسه گریه کردن و دیدن این دنیای زشت💔مرسی که پا به ما دادی واسه ی سگ دو زدن💔واسه گشتن تو جهنم دنبال راه بهشت💔آخ که شکرت ای خدا واسه جهان به این بدی💔چی میشد اگه تو دست به ساختنش نمیزدی؟؟؟💔

خونه ی ما هم یکبار اومده بود ،،دو تا بودن  بیرون انداختمشون پنجره ها رو تور زدم طبقه بالا بودیم

شبی در محفلی یاد علی بود. شنیدم عالمی فرزانه فرمود. اگر دست علی دست خدا نیست چرا دست دگر مشکل گشانیست؟ اگر دوزخ به زیر پوست داری نسوزی گر علی را دوست داری اگر مهرعلی در سینه ات،نیست بسوزی گر هزاران پوست داری

عاشق خفاشم میگیرم نگهش میدارمم

به امید اون روز که همه بالاتر از اینا ببیننم 👐😎کاربر پسرم🚶‍♂یه ادم عجیب غریب😴 دیونه رپ مخصوصا رپ تهاجمی امریکایی 👊🌈🔥                                    🛹skateboard rider
2050

قشنگ قش میکنم میوفتم خیلیییییییی میترسم از پرنده خفاش که دیگه بدتر همین الانم عکسه جلو چشممه همش😢😢🤒

یه وقتایی وقتی میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم اره میدونم..اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی‌ میدونم ، هرکی‌ دور و برمون بود مثل‌ دیوونه‌ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید...همیشه می‌گفت لحظه‌هایی که دیوونه‌بازی در‌میاری‌ هیچوقت فراموش‌ نمیشن من با تو باید دیوونه باشم :)وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگفت میدونی؟ :)یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟ :)وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگفت تو که میدونی...یبار جلوم وایساد گفت دختر خانم جذاب تا آخر عمرت باید بدونی😍واسه بهم رسیدن دوتا عاشق دعا کنید😌❤

آروم و بی سروصدا ازش دور میشم یه وقت طفلی بیدار نشه

لابد از خستگی زیاد همچین جایی خوابش برده،شایدم مست بوده...

سرباز خسته و زخمی از راه رسید...زن از خانه رفته بود...زخمی که او را در قطار و جنگل و جاده نکشته بود ، در خانه کشت...
2051