2737
2739

میشه ؟

لیلی من   مستانه ی چشمان توام ...             تو مرگ دلم را ببین و برو  چو طوفان سختی به شاخه ی غم  گل هستی ام را بچین و برو....      

چرا نشه

بایه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس کجا رو مداد میکشین؟😐

مداد چشم برایرپلک پایینه دیگه سفیدی بالای مژه ها

لیلی من   مستانه ی چشمان توام ...             تو مرگ دلم را ببین و برو  چو طوفان سختی به شاخه ی غم  گل هستی ام را بچین و برو....      
2728
مداد چشم برایرپلک پایینه دیگه سفیدی بالای مژه ها

نمیدونم منظورت دقیقا چیه 

ولی من بخوام خط چشم بکشم همیشه با مداد سیاه میکشم 

پلک پایین هم سیاه نمیکنم

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌
نمیدونم منظورت دقیقا چیه  ولی من بخوام خط چشم بکشم همیشه با مداد سیاه میکشم  پلک پایین ه ...

اینه منظورم 

قدیمیها توی چشم رو میکشن چشمها رو هم ریز نشون میده 

همه بالای چشم میکشن 

مثلا مادر من سرمه تو چشم میکشه 

هر مدادی رو تو چشم نزن الرژی میده چون مداد های داخل چشم جدا هستن حداقل سرمه بزن 

من خودم بدم میاد توی چشم ، چشم بی حال میشه 

ولی بالای چشم چشمها رو درشت و شیطون میکنه و بی حالیو میگیره

با مداد راحتتر از خط چشمه 

من از مداد راضی ترم 

شما چند سالته ؟ 

ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
2738
آره من بعضی وقتا میکشم با همین فلورمار

جدی ینی خط چشم بالای چشم میتونم بکشم اخه اصلا با مویی ها راحت نیستم

قدیمیها توی چشم رو میکشن چشمها رو هم ریز نشون میده  همه بالای چشم میکشن  مثلا مادر من سر ...

من ۱۹ سال

با مویی ها اصلا نمیتونم بکشم

این مدلی ک تو این عکسه راحتم ک میگن برای تو چشمه

تعجب میکنم چطور یعنی ندیدی کسی با مداد بکشه بالای چشم ؟ 

ن واقعا ندیدم اصلا همش فکر میردم فقط برای توی چشمه

ن واقعا ندیدم اصلا همش فکر میردم فقط برای توی چشمه

نه هر مدادی هم نزن تو چشمت بعضیا فقط برا بیرونه 

بعضیا هم بیرون هم تو 

حتما یه موادی میزنن تو اونا که میگن داخل کشیده نشه

ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
2706