2726

گوشیم خراب شد عوض کردم الان این گوشیمو درس کردم دیدم کاربریم هس بال دراوردم😐😐کاربر خاموش بودن چقد بده بعضی جاها یه کاربرایی یه حرفایی میزدن میخاسم بزنمشون ولی کاربری نداشتم😁

@۰۰الهــــه_برفـــی۰۰   دلم واس توام تنگ شده بود خواهر گرامی😘ایدیتم گم کردم 😂

عجب

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

الان خودتو خالی کن بزنشون😂

خوش اومدی 😂😁

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
😂❤هییی دیگه دیره نمیشه تاپیکو قفل کرده

حیف شد😂😒

عیب نداره تسلیم نشو صداش بزن همینجا باهم حسابشو برسیم😂😂😐

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚
 😑معتاد شدم واقعا داشتم دق میکردم

سلامتی همه معتادا😂😒

😂😂😂😂 یه سوال من میتونم کاربریمو به یه گوشی دیگه انتقال بدم یا نه؟

فکر کنم با یه گوشی دیگه بیای باهمون شماره ای که ثبت شدی و رمزت اونا رو بزنی بشع

2706