2726

براش کادو بردم یه ظرف شیک 

برگشت گفت اخه چرا گرفتی دستت دردنکنه ب کارم نمیاد 

همونا ک پارسال گرفتی مونده دست نخورده هیچ استفاده نکردم.   ب کارم نمیان...

منم گفتم خب باشه میرم پس میدم حالا ک ب دردت نمیخوره...

یهو دید ناراحت شدم گف ن ن منظورم اینه ک وسیله خیلی گرونه....

چرا انقد هزینه کردی...بعد هی وایساد تشکر اما دیگه چ ارزشی داره...

بشکنه دستم ک رفتم کادو گرفتم

خدایا به ابروی فاطمه ی زهرا قسمت میدم به همه ی منتظرا یه نی نی از نوعه سالم و زیباشو هدیه کن....آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خدایی کارش خیلی زشت بوده

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

من خودم به شخصه ترجیح میدم کارت هدیه به همون مقدار بدم، چون سلیقه و نیاز هر کسی متفاوته 

اگه مستقل بشی منتظر نمیشی یکی واست کادو بخره، خوشحالت کنه!🎁💐                          مستقل که باشی اگه مثل یه ملکه باهات رفتار نشد، میتونی خودت ملکه خودت باشی! 👸🏻👑

وای چه جالب چون دقیقا منم پارسال یه تونیک مجلسی براش گرفتم گفت چرا خریدی اخه همون لباسایی که پارسال برام گرفتی همینجوری مونده 😂ولی من فقط لبخند زدم 

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  
عزیزم برای هیچکس وسایل آشپزخونه هدیه نبرید  سلیقه شون نیست استفاده نمیکنن  ایشون هم بلد ...

والا دوساله داره میگه باید بخرمش بخرمش بخرمش نداشت دیدم نداره گفتم بزار من ببرم براش

خدایا به ابروی فاطمه ی زهرا قسمت میدم به همه ی منتظرا یه نی نی از نوعه سالم و زیباشو هدیه کن....آمین

مادرشوهر و شوهرم دوسال پیش براش وسیله خریده بودن دو تا از عروسا اومد خونه ما داد و بیداد که من وسیله نمی‌خوام پول می‌خوام پول بدین میدونست منم چیزی براش خریدم دستمون نداشتیم کلا ۳۰. تومن داشتیم فک‌کنم دادیم با اون چیزی ک خریده بودیم بعضیا لیاقت کادو ندارن ندی سنگین تری

اول اینکه گوز میگرفتی واسش. آخه بعضی از مادر شوهر ها لیاقت ندارن.. بعد میتونستی لباسی چیزی واسش بخری گرچه مهم اون وسیله نیست حتی یه گل. وقتی میبینی طرف یادت بوده این ارزش داره. ولش کن بی لیاقت رو دیگه واسش گوز هم نخر 

اتل متل توتوله گاو حسن چطوره😌
2706