2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب تاپیک تو راجع ب چیه

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2728
2738
خب سوالی باشه ک تخصصی باشه کسی مدرکش رو نداره ک جواب بده. ولی در خصوص مادرشوور باشه همه دکترا دارن خ ...

مادرشوهر 

قوم شوهر 

شوهر طلاق 

ازدواج 

این ها میایل روزمرگی ادم هلست که هر کسی باهاش درگیره سرکار دارن و از هم میخوان چیز یاد بگیرن تجربه کنن اینکه یه عده تعجب میکنن چرا دنبالش قابل درک نیست تازه توهینم میکنن وصله میچسبونن

بله بله😂

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
خب سوالی باشه ک تخصصی باشه کسی مدرکش رو نداره ک جواب بده. ولی در خصوص مادرشوور باشه همه دکترا دارن خ ...

😂😂😂👌🏻

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
مادرشوهر  قوم شوهر  شوهر طلاق  ازدواج  این ها میایل روزمرگی ادم هلست که هر ک ...

دقیقا

ی بار یکی اونقد انگار مثلا اموال ابااجدادی شون بالا کشیدن😐 ک اگ سوال مادرشووری بود میریختید الان بی فرهنگید و.. بعد ارجاع داده بود تاپیک قبلی بعدش گفته بود نه تاپیک دوتا قبلی😐 بعد ک دیدم اونقد سوال ش تخصصی بود. یه بیماری بود ک‌اصلا نشنیده بودم اصا عجیب بود و خودش نوشته بود بیماری نادر هست باید چکار کنم😐

از جایی ک نود درصدش زیر هجده هفده سال بودن کمک فراتخصصی می خواست در حد پرفسورای امریکایی

دقیقا ی بار یکی اونقد انگار مثلا اموال ابااجدادی شون بالا کشیدن😐 ک اگ سوال مادرشووری بود میریختید ...

🤣🤣

یه سریا طلبکارن 

والا همون سوال پزشکی سادشم ادم با ترس و‌لرز و اما اگر جواب میده چه برسه  خفن هاش 

🤣🤣 یه سریا طلبکارن  والا همون سوال پزشکی سادشم ادم با ترس و‌لرز و اما اگر جواب میده چه برسه ...

من هیچوقت سوال تخصصی و پزشکی نمیام بپرسم از جایی ک میدونم علمش نیس سوالم ی چی بود ک هرکسی ممکنه تو متاهلی براش پیش بیاد خودم میدونم سوالمو کجا کنم!!

2706