2737
2739
عنوان

خیلی ناراحتم بیایین بگم چیشده

157 بازدید | 29 پست

سلام موضوع ازاین قراره که خواهرکوچیک تره من که ازدواجم کرده شده همه کاره خونه بابام بابام ایناهرچی میشه بااون مشورت میکنن ونظراونومیخوان امروزم کاربانکی داشتن هرچی گفتم منم میرم گفتن نه بذاراون بره اون زیادانجام داده بلده بااینکه من خودمم بلدم حالم واقعابده چیکارکنم بنظرتون یجورایی اونوبیشترتحویل میگیرن وبه من توجه نمیکنن حتی موقع حرف زدنم کسی توجه نمیکنه لطفا راهکاربدین

دوستای گلم میشه برای درست شدن کارم بادلای پاکتون صلوات بفرستین خیلی محتاج یه معجزه ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همین حرفاروبه پدرومادرت بگو....ابرازناراحتی کن

فایده نداره چندبارهمین کاروکردم فقط غرورم له شده

دوستای گلم میشه برای درست شدن کارم بادلای پاکتون صلوات بفرستین خیلی محتاج یه معجزه ام
همین حرفاروبه پدرومادرت بگو....ابرازناراحتی کن

به نظر من نتیجه عکس میده ، چون خودمم این داستان و دارم ‌ 

راهی که من رفتم تا حدودی خوب بود ،،اینه : خودتو ثابت کن ،، برا خودت مشغله هنری و کاری درست کن ،،موفقیتت رو ببینن ، اون موقع میفهمن تو هم برا خودت کسی هستی 

خدایا شکرت.

هیچ کاری نکن 

اصلا برات مهم نباشه،هر اتفاقی میفته خودتو بکش کنار خودشون متوجه میشن

تو خدارو داری پس مهم نیست بندش چیکار میکنه و چی میگه🙃😊https://harfeto.timefriend.net/16252118144977
2738
پس ولش کن....حالاچی میشه اون انجام بده....توخونواده ماهم یکی انجام بده حالابه هردلیلی....

دوس ندارم منوهمه جابی عرضه جلوه بدن 

هیچ کاری نکن  اصلا برات مهم نباشه،هر اتفاقی میفته خودتو بکش کنار خودشون متوجه میشن

راهکارخوبیه واقعادیگه خسته شدم انقدرمنوجلوهمه کوچیک کردن بایدهمین کاروکنم

منم متاهلم

هیچی گفتم به دوستمون ، بهترین کار اینه تو چیزای دیگه خودتو ثابت کنی ،،بعدم متاهلی فکر کردم مجردیو کاری رو بهت نمیسپارن ،، اگه مجردی بودی بیشتر اذیت میشدی .

بعدم بهتر دنبال درد سر میگردی دختر ، مگه دیونه ای خودتو خسته کنی ، این کارا شاید ده بار ازت تعریف کنن و به به و چه چه ، ولی یه بار که گند زدی ، حالتم میگیرن . 

خدایا شکرت.
راهکارخوبیه واقعادیگه خسته شدم انقدرمنوجلوهمه کوچیک کردن بایدهمین کاروکنم

انقدراین رفتاراشونو تکرارکردن هیچکس دیگه منوجدی نمیگیره فک میکنن بچه ام

به نظر من نتیجه عکس میده ، چون خودمم این داستان و دارم ‌  راهی که من رفتم تا حدودی خوب بود ،،ا ...

اوکی.....ادم هرچقد امتیازاتشو بیشترکنه بیشترقبولش دارن....امایه چیزی این وسط هم نقش داره....بزرگترابایدبلدباشن که چجوررفتارکنن که اینجورناراحتی پیش نیاد...به نظرمن وقتی اونا اسی روقبول ندارن اسی هم نبایدببخشید به شخمش باشه...بذارهمون زحمتاشونوبکشه....درسته سخته....اما ...

هیچی گفتم به دوستمون ، بهترین کار اینه تو چیزای دیگه خودتو ثابت کنی ،،بعدم متاهلی فکر کردم مجردیو کا ...

بخدا به به به وچه چه نیازندارم ولی بالام گفتم انقداینجوری منونادیده گرفتن هیشکی زیادجدیم نمیگیره فک میکنن بی عرضه ام که پدرمادرم کارنمیدن دستم بااینکع ازخواهرمم بهتربلدم کارارو

2706