2726

بچه بودم  خودمو زدم به مریضی ك نرم مدرسه و آخرشم دکتره آمپول تجویز کرد😐💔اون لحظه دلم میخاست برم امتحان ریاضیو بدم ولی آمپول نخورم😂😂

مِلــودیتونَم♬                                                                  ما برای کسی که حالمان را بفهمد جان میدهیم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7990380/کیا-حقوق-یا-فقه-وحقوقنیا-وکیلن بچه ها جواب دو تا سوال اول یعنی ۱و۲ بالای صفحه یا ۶ آخر و توضیحی اگ میدونین بگین بیا اینو گزارش بزن مرسی

امضامو میخونی؟🌸🍀نیت میکنین هدیه به اسم های آبی سوره مبارکه توحید یا سوره مبارکه  حمد یا صلوات بفرستین به نیت نیلوفر انشاءالله و ازشون بخواین انشاءالله برام دعا کنن🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🍀🌸آقا امام زمان علیه السلام.اقا امام رضا علیه السلام حضرت ابوالفضل علیه السلام  نرجس خاتون سلام الله علیها🌸شهید ابراهیم هادی. شهید سید احمد پلارک. شهید سید مجتبی علمدار 🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🦋🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂😂😂

درد داشت؟😂🦋🥺

فقط 37 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بِهترین روز زندگیم روزیه که ی وروجک شبیه تو بیاد و این روز وبا هم جشن بگیریم🥺🤰😍🫀                                              دیر بشه ولی حسرت نشه...💔
2728
شک نکن مامانت به دکتر اشاره کرده امپول بنویسه😂😂😂

😂😂

مِلــودیتونَم♬                                                                  ما برای کسی که حالمان را بفهمد جان میدهیم
😂😂😂😂😂 درد داشت؟😂🦋🥺

😂از صدتا شکنجه بدتر بود 

فکر کن خودت عامل آمپول زدن خودت باشی نه ویروس😂💔

من یادمه اخرین باری که میخواستم امپول بزنم روم نمیشد لخت بشم🤣🤦 میگفتم از رو شلوار بزنین🤣🤣🤣🤦🤦🤦

دود اگر بالا نشیند کسر شأن شعله نیست جای چشم ابرو نگیرد گرچه او بالاتر است
😂از صدتا شکنجه بدتر بود  فکر کن خودت عامل آمپول زدن خودت باشی نه ویروس😂💔

😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بِهترین روز زندگیم روزیه که ی وروجک شبیه تو بیاد و این روز وبا هم جشن بگیریم🥺🤰😍🫀                                              دیر بشه ولی حسرت نشه...💔
😂😂😂😂😂 درد داشت؟😂🦋🥺

دکترش خوب باشه درد نداره😂

من با ۱۷سال سن جوری ازم خون گرفتن که داشتم عزرائیلو میدیدم😂(اسکل سوزنو تو دستم شکوند🤦)

هم جوری واکسن زدم که نفهمیدم کی زد 😂 مثل اسکلا نشسته بودم تا بزنه غافل ازین که زده رفته

دود اگر بالا نشیند کسر شأن شعله نیست جای چشم ابرو نگیرد گرچه او بالاتر است
دکترش خوب باشه درد نداره😂 من با ۱۷سال سن جوری ازم خون گرفتن که داشتم عزرائیلو میدیدم😂(اسکل سوزنو ...

😂😂😂😂دقیقا این منم

اره چند بار پیش اومده سر یه دروغ و پنهانکاری ساده شرایط اینقدر پیچیده شده که ماه ها مجبور شدم بخاطرش از یه سری کارا یا چیزا بگذرم

دیگه آخرش خسته شدم رفتم خودم راستشو گفتم که اره بابا اونموقع من فلان چیزو پنهان کردم یا دروغ گفتم 

Having fun while stuck in life
اره چند بار پیش اومده سر یه دروغ و پنهانکاری ساده شرایط اینقدر پیچیده شده که ماه ها مجبور شدم بخاطرش ...

اوهوم مشکلات بزرگ از دروغای کوچیک شروع میشن 

بازم خوب کاری کردی ك گفتی🥺💙

دکترش خوب باشه درد نداره😂 من با ۱۷سال سن جوری ازم خون گرفتن که داشتم عزرائیلو میدیدم😂(اسکل سوزنو ...

😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40