2737
2734

الان داره جارو میکشه خونه صدا میاد صدای حرف زدنش با تلفن همه جزئیات زندکیشو میدونم چیکار کنم واقعا ننیسه بهش بگم هیچکاری نکن 😐😥

بهش بگو همه صداهاتون پخشه خونمون 

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جاهایی که از خوشی ها حرف زده بودیم جای دو رد پا بود،و جاهایی که از سختی ها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود.به خدا گفتم تو سختی ها کنارم نبودی؟..گفت آن رد پایی که میبینی من هستم ، تورا در سختی ها به دوش میکشیدم..❤️مهربان خدای من❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اتاق بچه تو جابجا کن

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

کارای روزمره رو که ادم نمیشه بگه نکن

الانم که اول صبح یا ظهر موقع استراحت یا اخر شب نیست که جارو نکشه

تلفن و اینا هم که خب خونشه نمیشه بگی حرف نزن

فقط یه موضوع خیلی مشکل سازه که خودش باید شعورش برسه دیوارا نازکه...

منم همین مشکلو دارم تا دو نصف شب با صدای بلند تلوزیون میبینن یا صبا ک کار میکنه اهنگو با صدای بلند گوش میده بعد ای درا نمیدونم چرا از جا کنده نمیشن انقد ب هم میکوبنشون

To mera jan v jehani😍Az kurdm❤️ Tiker residen be arezom😍
2738

حالا شما خوبه خونت آپارتمانیه و این صداها هست ما کلا تو کوچمون همه ویلایی دارن اینقدر ساخت و ساز میکنن آسایش نداریم یا ماشین سنگین میره و میاد یا صدای چکش برقی و اینچیزا تو مخ ماست بچه هاشونم همش تو کوچه بدو بدو و جیغ و داد میخام بگم کلا همینه چه تو اپارتمان بشینی چه خونه ویلایی😁 اها راستی اینم بگم تو خونمون درخت زیاد داریم گنجشکا هم میان سر و صدا میکنن🤣🤣🤣

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
حالا شما خوبه خونت آپارتمانیه و این صداها هست ما کلا تو کوچمون همه ویلایی دارن اینقدر ساخت و ساز میک ...

کلا زندگی همینه هرجا که فکر کنی دیگه راحته بازم یک گیر و گرفتاری پیدا میشه 

آرزوی خوشبختی و شادی برای همه دارم 😊 امیدوارم هیچکسی غمگین و ناراحت نباشه 🥰🥰😊😊...عاشق غذا و خوراکی و آشپزیم 😋😋سیر نمیشم.
2706