2733
2734
عنوان

از استرس و ترس دارم میمیرم چیکار کنم شما بودید چیکار میکردید

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 49 پست
خب شوهرم میگه مگه من غریبم ک خونه من نمیاد بابات با همه اینه اخلاقش باید با منم باشه شوهرم همه حرفاش ...

ایراد بزرگ اینه که شما خودت حق رو به شوهرت میدی در حالیکه حق نداره

معلومه شوهرت هم دور برمیداره

مامانم مث من فقط حرص میخوره نمیتونه کاری کنه بابام حرف حرف خودشه

کاش مادرتون یه کاری کنن تا باباتون نرم شه یعنی مادرتون نتونستن یه بار باباتونو راضی کنن که شمارو دعوت کنن؟!

مادرتون رابطشو با شوهرتون صمیمی تر کنن به نظرم تاثیر گذار باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه بگی دقیقا شوهرت چه خوبی هایی در حق بابات کرده؟؟؟?

سه سال بابام کمر درد شد داداش خودم نیومد کمکش از یطرف بابام کارش سنگینه شوهرم کارشو ول کرد رفت سر کار اون بدون اینکه یه هزاری بگیره  دو سال دوا و دکتر و همه چی پا شوهرم بود 

اسم کاربریم من نزاشتم یکی از دوستام گزاشته الان این کاربری شده برای من😐😐😐 خودمممم از این اسم خوشم نمیاد 😒دل آرام صدام کنید شما 
ایراد بزرگ اینه که شما خودت حق رو به شوهرت میدی در حالیکه حق نداره معلومه شوهرت هم دور برمیداره

من جلو اون اصلا حقو ب شوهرم ندادم در ضمن همیشه پشت خونوادم بودم ولی فک میکنم خونوادمم بی تقصیر نیستن 

اسم کاربریم من نزاشتم یکی از دوستام گزاشته الان این کاربری شده برای من😐😐😐 خودمممم از این اسم خوشم نمیاد 😒دل آرام صدام کنید شما 
2728
بقیه چی میگن من دوس ندارم حرفم پخش فامیل بشه از همین میترسم دعا کن یکیشون کوتاه بیان دیگه خسته شدم ا ...

باید شوهرتون کوتاه بیاد دیگه به خاطر شما تو این وضعیت دلش نمیسوزه آخه؟،بگو بساز تا وقتی مستقل بشیم بتونیم بریم ازاینجا

باید شوهرتون کوتاه بیاد دیگه به خاطر شما تو این وضعیت دلش نمیسوزه آخه؟،بگو بساز تا وقتی مستقل بشیم ب ...

کوتاه نمیاد هزار بار التماس کردم هیشکی ب فکر من نیست

من جلو اون اصلا حقو ب شوهرم ندادم در ضمن همیشه پشت خونوادم بودم ولی فک میکنم خونوادمم بی تقصیر نیستن ...

در هرحال من بودم به شوهرم میگفتم برو یه جا درست و حسابی برام اجاره کن بعد بگو مامان بابات نیان

اونم نه حالا دیره 

من مدیون خانواده ام هستم که به جای ول کردن ما بهمون خونه دادن راحت نشستیم 

و حق خودم نمیدونم کوچیک ترین حرفی بزنم بهشون

اینهمه سال اجاره ندادی پررو شوی

2738
در هرحال من بودم به شوهرم میگفتم برو یه جا درست و حسابی برام اجاره کن بعد بگو مامان بابات نیان اونم ...

نمیدونم سنی نداشتم ک اینا حالیم بشه فقط سکوت کردم و تحمل فک کردم دردامو تو خودم بریزم بهتره اینجور خونوادم حرص نمیخورم چن سال تنهایی گریه کردم الان دیگه واقعا نمیتونم نمیدونم قراره چی بشه همیشه طوری رفتار کردم ک زندگیم خیلی خوبه دوس ندارم هیشکی از اختلاف بین خونوادم و شوهرم بدونه ولی این بار فک نکنم بشه کاری کرد وقتی ن شوهرم بفکر منه ن خونوادم 

خودتو بزن به غش و حال بدی تا کوتاه بیان

بخدا اگه ذره ای مهم باشه همشون ب فکر غرورشونن کاش خدا خودش پادر میونی کنه دیگه کم اوردم من

ببین گلم اصلا استرس به خودت نده

این وسط بین دعوا و بچه بازی اونا تنها شخصی که ضربه میبینه تو و بچته

من اول حق رو به شوهرت میدم سر دلخوریش (نه راه ندادنشون)

بنظرم بابات خیلی خودخواهه که توی دوسال نیومده خونتون

ولی شوهرتم باید درکت کنه و بفهمه این تقصیر تونیست بهرحال بگو ما کلا رسممون اینه

ولی کلا داماد سرخونه شدن اشتباهه ولی کاریه که شده به شوهرت بگو خونه بگیره و از اونجا برین

در روزگاری دوستت دارم که عشق نمی شناسد
کاش مادرتون یه کاری کنن تا باباتون نرم شه یعنی مادرتون نتونستن یه بار باباتونو راضی کنن که شمارو دعو ...

عزیزم بابام میگه من در برابر هیشکه کوتاه نمیام بیست ساله با مامانم زندگی کرده یبارم موقع دعوا ها پا پیش نزاشته الان میگه برای داماد این کارا کنم مامانم چیکار میتونه بکنه همه عموهام همین اخلاق گند رو دارن 

اخه الان تو این وضعیت کجا برم اونم میگه میرم خونه اجاره میکنم میترسم از حرف مردم من تا حالا یبارم از ...

دهن مردم رو که نمیشه بست

مشکل ما ایرانیا همین حرف مردمه ولی اگه یروز گرفتار بشی کجان اون مردم بدادت برسن؟

ول کن این مردم رو هرکاری به صلاحته بکن

در روزگاری دوستت دارم که عشق نمی شناسد
عزیزم بابام میگه من در برابر هیشکه کوتاه نمیام بیست ساله با مامانم زندگی کرده یبارم موقع دعوا ها پا ...

خب پس دیگه مشکل شما نیست شوهرتون باید درک کنن نمیشه اخلاق یه فرد سن بالا رو عوض کرد اونم توسط داماد

ببین گلم اصلا استرس به خودت نده این وسط بین دعوا و بچه بازی اونا تنها شخصی که ضربه میبینه تو و بچته ...

نمیتونم شبا هرشب خابش رو میبینم ک قراره چی بشه از استرس همش دارم با خودم حرف میزنم بابام امروز ک باهاش حرف زدم بجای اینکه بگه باشه میام خونت میگه من پا نمزارم میخاد خوشتون بیاد میخاد نیاد فقط ب فکر غرور خودشه همش شوهرم هم بابام دوتاییشون  میخان از هم کم نیارن 

2706