2737
2734

خانوما من باردارم تو رو خدا تا آخر بخونید و خاهرانه کمکم کنید تو ماه نه هسم بیست سالمه دوساله ک اومدیم خونه خودمون با شوهرم طبقه بالای بابام زندگی میکنم کاش قلم پام شکسته بود و اینجا نمیومدم بابام اولین دوسال یبار نیومده بالا و چون بابام نیومده شوهرمم نرفته خونه بابام اختلافا از همین کم محلیا شروع شد بابام اخلاقش اینه کلا عموهام هم همینن خونه هیشکی نمیرن یا زیاد اخلاق ندارن ک تعارف کنن منم شوهرم از خونواده خیلی پرتوقع شوهرم همش میگه خونوادت کم محلی میکنن من براشون مهم نیسم بابات یبارم نیومده خونه من خب من حق رو ب شوهرم میدم البته بارها خونوادشو  تو سرم زده ک بهت تعارف میکنن ب فکرتن و....

اسم کاربریم من نزاشتم یکی از دوستام گزاشته الان این کاربری شده برای من😐😐😐 خودمممم از این اسم خوشم نمیاد 😒دل آرام صدام کنید شما 

الان ک تو ماه آخر هسم بابام کلی سیسمونی خریده و میخان بیارن بالا ولی شوهرم میگه یکی وسیله بیارن تو خونه من آتیش میزنم مامان بابات برن همونجایی ک این دوسال بودن

اسم کاربریم من نزاشتم یکی از دوستام گزاشته الان این کاربری شده برای من😐😐😐 خودمممم از این اسم خوشم نمیاد 😒دل آرام صدام کنید شما 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الانم ک دارن کاری میکنن و یادشون افتاده ماهستیم بخاطر حرف چارتا فامیله. 

2731
الان ک تو ماه آخر هسم بابام کلی سیسمونی خریده و میخان بیارن بالا ولی شوهرم میگه یکی وسیله بیارن تو خ ...

واقعا چ پرتوقع!  داماد سرخونه باشی و افاده هات طبق طبق

2738
الان ک تو ماه آخر هسم بابام کلی سیسمونی خریده و میخان بیارن بالا ولی شوهرم میگه یکی وسیله بیارن تو خ ...

درضمن پررو شده دیگه

بعضی ها خونه داماد نمیرن که نکنه سرکوفت دخترشون بزنه 

چیز مهمی نیست اینقدر بزرگش میکنین

نمیدونم چیکار کنم ن بابام کوتاه میاد ن شوهرم امروز بابام حرف زدم میگه من عمرا کوتاه بیام خیلی غد و به دنده است شوهرمم میگه من نمیزارم مامان بابات بیان بالا یا این چند روز مامان خودم میاد کمکت

بابای گدا این همه ادا(شوهرت رو میگم) 

تو خونه بابای تو نشسته، سیسمونی هم میارن بعد طلب داره؟ 

پفک نمکی و بیسکوییت ماسالای سابق هستممم و به دلیل فراموشی رمز،بیسکوییت ماسالا به افق پیوست😭 برای سلامتی پسرم ی صلوات می‌فرستی😘

وا این چه حرفیه در عوض تشکر کردنه؟والا دیگه موندم یکی شوهرش دوست نداره خانواده خانومو ببینه یکی هم اینطوری،به نظرم خودت باید رفع سوءتفاهم میکردی از اول و میگفتی اخلاق پدرت اینطوره و صرفا به خاطر اون نیست تا براش عادی سازی بشه

2706