2726
عنوان

ابن ساعت هایی که دیجی کالا زده

280 بازدید | 26 پست

۱۲۵۰۰۰  تومن به نظرتون خدب و با کیفیت هستن یا نه 

من سیصد دارم میخوام ساعت بگیرم 

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دو سال قبل ساعت خریدم برای همسرم ۳۰۰ الان شده یک و خرده ای

اگه از دیجی کالا میخوای خرید کنی بگرد جنسهای خوب توی فروش ویژه ها با قیمتهای مناسب زیاده

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2728

دیگه هرچقد پول بدی همونقد اش میخوری ولی به نظرم ساعتو از مغازه شده گرونترم بگیری بهتره چون میتونی خودت از نزدیک ببینیش و حس کنی جنسشو

دود اگر بالا نشیند کسر شأن شعله نیست جای چشم ابرو نگیرد گرچه او بالاتر است
آره خوبه ساعتاش من ساعتمو از اونجا گرفتم تازه سه سالم گارانتی داره

عه اگه اینجوری باشه میتونم دو تا ساعت بگیرم 😍

من ساعت خیلی دوست دارم گفتم الکی پول ندم و جنس خراب بگیرم 

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏
عه اگه اینجوری باشه میتونم دو تا ساعت بگیرم 😍 من ساعت خیلی دوست دارم گفتم الکی پول ندم و جنس خراب ...

اسکرین بگیر

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
عه اگه اینجوری باشه میتونم دو تا ساعت بگیرم 😍 من ساعت خیلی دوست دارم گفتم الکی پول ندم و جنس خراب ...

نه بابا

من عاشق ابی هستم کلاس 11 هستم ولی 16 سالمه  نه 17 چون شهریوریم چیزی ندارم بگم دیگه 🌌💦🌧
دیگه هرچقد پول بدی همونقد اش میخوری ولی به نظرم ساعتو از مغازه شده گرونترم بگیری بهتره چون میتونی خو ...

درسته 

خواستم یه قیمتها دستم بیاد ببینم چطوره  با سیصد میتونم ساعت خوب بگیرم

درسته  خواستم یه قیمتها دستم بیاد ببینم چطوره  با سیصد میتونم ساعت خوب بگیرم

الان دیگه با هر بودجه ای میشه خرید کرد

دود اگر بالا نشیند کسر شأن شعله نیست جای چشم ابرو نگیرد گرچه او بالاتر است

ببین به قیمت نیس فقط نظرات رو بخون.شده واسه ساعت چند میلیونی هم گفتن ب درد نمیخوره.

تو دیجی کالا نظرات رو بخون و دقیقا براساس همونا خرید کن

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
ببین به قیمت نیس فقط نظرات رو بخون.شده واسه ساعت چند میلیونی هم گفتن ب درد نمیخوره. تو دیجی کالا نظ ...

ممنونم که وقت گذاشتی

2706