2726

چرا باید از سرش بیفته؟

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

چرا باید بیفته؟؟

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کی این افکار فاسد از بین میره من نمی‌دونم مگه فوتبال فقط برای پسراس؟

واسه شتر و زرافه و سوسمار کِشتی میسازه بعد من بهش میگم یه دوچرخه برام بخر میگه پول ندارم. (کنعان پسر نوح)
میخواد کلاس بره؟  یا خیلی فوتبال میبینه؟

هر دو به شدت زیاد نه به درسش میرسه نه چیز دیگه ای میگه میخواد فوتبالیست بشه 

ولی اینجا به فوتبال زنا اهمیت نمیدن اصلا

هر دو به شدت زیاد نه به درسش میرسه نه چیز دیگه ای میگه میخواد فوتبالیست بشه  ولی اینجا به فوتب ...

عزیزم حمایتش کن بره خارج😊

واسه شتر و زرافه و سوسمار کِشتی میسازه بعد من بهش میگم یه دوچرخه برام بخر میگه پول ندارم. (کنعان پسر نوح)
هر دو به شدت زیاد نه به درسش میرسه نه چیز دیگه ای میگه میخواد فوتبالیست بشه  ولی اینجا به فوتب ...

تو جامعه ما به خیلی چیزا از جانب خانوما اهمیت نمیدن 

فک میکنید اگه نزارید بره سمت فوتبال میتونه پزشک یا مهندس موفقی بشه؟ 

نه 

بدتر بی هدف میشه 

وقتی داره به یچی انقد علاقه نشون میده ازش حمایت کنید 

دیدم دانش آموزی که تیزهوشان درس می‌خوانده رشتشم تجربی بوده، درسشم به شدت خوب بود 

اما علاقش به رشته هنر بوده و خانوادش اجازه ندادن بره هنر بخونه 

کنکور داد اما اصلا براش مهم نبود چی میشه 

چون رفت کلی دوره میکاپ دید الان جز بهترین میکاپ آرتیست هاست 

سالی 6/7 ماه دبی میره و... 

تهش به اون چیزی برگشت که خودش دوست داشت💙