2726

بعد از جراحی لابیاپلاستی، لابیا شما به مرحله ای رسیده است که با ان راحت ترید . ولی در این مرحله باید مراقبت های بعد از عمل لابیاپلاستی را بدانید . تا دوره ریکاروی شما سریع تر و بدون درد تر طی شود . قبل از انکه عمل جراحی لابیاپلاستی انجام دهید . برخی مطالب است که باید به ان توجه کنید . 1- شما می توانید از قرص های ضد التهاب مانند بروملین و ارنیکا استفاده کنید تا سوزش و التهاب عمل کمتر شود . و در نتیجه درد کمتری داشته باشد . 2- بعد از عمل جراحی لابیاپلاستی شما به چند روز استراحت و عدم ورزش و کارهای روتین نیاز دارید . اگر نمی توانید این مرحله استراحت را داشته باشید . بهتر است جراحی لابیاپلاستی خود را به زمانی موکول کنید استراحت بیشتری داشته باشید

هزینه لابیاپلاستی در تهران به شرح است : هزینه لابیاپلاستی بر پایه سه (3) میلیون تومان هست . که این مبلغ صرفا شامل لابیاپلاستی تنها میباشد . مثلا اگر کسی سفید کردن واژن هم داشته باشد هزینه سفید کردن واژن یک میلیون است که بعلاوه هزینه لابیاپلاستی از ان گرفته میشود که در مجموع میشود 4 میلیون تومان . حال اگر کسی تنگی واژن داشته باشد هزینه تنگی واژن با لیزر میشود دو میلیون تومان که در مجموع هزینه لابیاپلاستی با تنگی واژن و سفیدی واژن میشود 7 میلیون تومان .

انتظار انچنان که نباید داشته باشید روز های اول هرچی زمان بگذره بیشتر متوجه نتیجه مثبتش میشید البته اگه دکتر خوبی انتخاب کرده باشید مثلا من دوستام گفتن برم پیش دکتر نگین حدادی خیلی راضیم از کارشون واقعا 

من خیلی لابیاهای نافرمی داشتم واقعا اذیت میشدم تو لباس که خیلی معلوم بود رفتم دکتر زنان  گفت میتونی عمل لابیاپلاستی انجام بدی تا اون موقع اسمشم نشنیده بودم . خدا خیرش بده دکترمو دکتر شمس ججراحیم کرد. خیلی راضی ام.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728