2726
عنوان

خانوما می‌خوام برم عیادت کسی که بینی عمل کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1885 بازدید | 64 پست
اب کرفس و اب هویچ نبر چون فشارو بشدت میندازه اب انبه و رانی اناناس بهترین گزینه ست

چه جالب ولی دکتر به آبجیم من گفت اینارو قاطی کنه با بستنی بخوره روزی چند لیوان واسش میگرفتم نه کبود شد نه ورم واقعا عالی بود این چندتا تا ۱۰روزم گفت بخوره بعدش نخوره

ابجی من ۱ماهه عمل کرده

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر به من گفت شب اول سوپ از فرداش غذای عادی ولی نه سفت  بخواد همش سوپ بخوره هم معده ش داغون ...

دقیقا

منم روز اول سوپ دزست کردم بعدش همه غذایی درست میکردم با گوشت کوب یه کم له میکردم ابجی میخورد

2728
چه جالب ولی دکتر به آبجیم من گفت اینارو قاطی کنه با بستنی بخوره روزی چند لیوان واسش میگرفتم نه کبود ...

احتمالا بخاطر بستنی فشارش نمی افته

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...
دقیقا منم روز اول سوپ دزست کردم بعدش همه غذایی درست میکردم با گوشت کوب یه کم له میکردم ابجی میخورد

مرسی عزیزم

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...
مثلا پلو خورشت می‌تونه بخوره یا نه

اره بشرطی که هردورو قاطی کنی یه کم له کنی اب خورشتم بریزی یه کم شل باشه

دقیقا منم روز اول سوپ دزست کردم بعدش همه غذایی درست میکردم با گوشت کوب یه کم له میکردم ابجی میخورد

من له هم نمیکردم 

ی خورده آب خورشت می‌ریختم رو غذا که خیلی سفت نباشه 

من له هم نمیکردم  ی خورده آب خورشت می‌ریختم رو غذا که خیلی سفت نباشه

من گوشت و لپه یا لوبیا رو با گوشت کوب یه کم له میکردم

من گوشت و لپه یا لوبیا رو با گوشت کوب یه کم له میکردم

پس منم همین کارو کنم براش

احتمالا بخاطر بستنی فشارش نمی افته

اره ولی بستنی بیشتر خون رو بند میاره یه قاشق باید بریزی تو یه لیوان اب کرفس و هویج مخلوط

2706