2733
2734

میگفتن خیلی زشتی

🤣🤣🖐🖐

فان#  

#باهم_بخندیم‍‍ 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ولی خداوکیلی من خواهرشوهرام همیشه تعریف میکنن ازم رنگ مو تیپم و چهرم تو عروسی که میریم مشخصه از چهرشون بهم افتخار میکنن تعریف نباشه همه میگن زیبا خوش هیکلم خانواده همسرمم خوب هستن و خوش تیپ پولدارن و خودشونم میدونن من ازشون سرترم ولی بابت این قضیه همیشه با افتخار میگن ن حسادت من گاهی از نی نی سایت تصورم انقدر عجیب میشه میگم شاید دارن دروغ مینویسن نمیدونم والا ولی من خودمم همیشه دوست دارم زن داداشام شیک باشن حسادت نمیکنم بهشون😕

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
لعنت به زندگی کنار مادرشوهر😅

👌🏻😤🤣

ولی از وقتی یه کم مریض احوال بودم و ۵۴ رووووووز بیمارستان بستری شدم قدر بقال سر کوچه را هم میدونم چه برسه به زندگی کنار مادرشوهر 🤣🤣🖐

دیگه میخوام خیلی به خودم سخت نگیرم

من که تا آخر عمر همینجا هستم پس چرا اوقات خودمو تلخ کنم و اعصابم خورد بشه،

سخت نمیگیرم که سخت نگذره 

*البته همچنان هم میگم لعنت به زندگی کنار مادرشوهر و به هیچکس توصیه نمیکنم کنار مادرشوهر زندگی کنه،*

2738
ولی خداوکیلی من خواهرشوهرام همیشه تعریف میکنن ازم رنگ مو تیپم و چهرم تو عروسی که میریم مشخصه از چهرش ...

👌🏻👌🏻❤❤انشاالله سالم باشین

از هر چیز که بگذریم سخن عکس خوشتر است🤣🤣

کو عکس🤣

👌🏻😤🤣 ولی از وقتی یه کم مریض احوال بودم و ۵۴ رووووووز بیمارستان بستری شدم قدر بقال سر کوچه را هم ...

ای جانم انشالله همیشه سلامت باشی🌹

درسته سختی داره ولی باور کن بهتر از مستاجریه 

هر سال استرس اجاره خونه اثاث کشی و.....

کار خوبی میکنی انشالله همیشه دلت شاد باشه و لبت خندون🥰

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
👌🏻👌🏻❤❤انشاالله سالم باشین از هر چیز که بگذریم سخن عکس خوشتر است🤣🤣 کو عکس🤣

ممنون عزیزم همچنین

بخدا تو گوشیم عکس 😙تدارم چون گوشیمو چند هفته پیش دردیدن فعلا هیچ عکسی نریختم 😐😍

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
ای جانم انشالله همیشه سلامت باشی🌹 درسته سختی داره ولی باور کن بهتر از مستاجریه  هر سال استرس ...

قربانت ممنون مهربونم سلامت باشی ❤❤🙏🙏

درسته مستاجری و اثاث کشی خیلی دردسره 🤕🤕

ممنون عزیزم همچنین بخدا تو گوشیم عکس 😙تدارم چون گوشیمو چند هفته پیش دردیدن فعلا هیچ عکسی نریختم 😐 ...

خواهش میکنم ؛ من شوخی کردم بخندیم؛

❤❤❤

خواهش میکنم ؛ من شوخی کردم بخندیم؛ ❤❤❤

فداتشم موفق باشی گل😍😘

👌🏻😤🤣 ولی از وقتی یه کم مریض احوال بودم و ۵۴ رووووووز بیمارستان بستری شدم قدر بقال سر کوچه را هم ...

سلام عزیزم خوبی

پسرای گلت خوبن ؟

چرا عزیزم بیمارستان 😓الان بهتری ؟

من نبودم ی مدت الان اومدم ببینم چه میکنی 

امیدوارم خوب و خوش باشی همیشه 

مواظب خودتون باش

ب خدای مهربون میسپارمت 😘😘😘🥰🥰🥰

دلم گم شده پیداش میکنم من 💚 اگه عاشقه که وای به حالش ؛ رسواش میکنم من
2706