2733
2734

یعنی تا با یکی جدی میشه رابطه م ،هی میگم منکه سنی ندارم موقعیتای بهتری توی راهه و از طرف مقابل زده میشم

مثلا یه بار که سر این قضیه با یکی تموم کردم،و الانم که با یکی در حال آشنایی ام و خب با شغلش که فست فودیه کوچیک داره،مشکل دارم ولی از ظاهر و اخلاقاش اکثرا خوشم میاد

حالا موندم چیکار کنم،هی میگم لیاقتم این نیست که شغل طرف این باشه از طرفی ام دوسش دارم

اصلا نمیدونم چیکار کنم

۲۲ سالمه

من هیچکسو در حد دوستی نمیبینم 

به نظرم ارزش باید داشته باشن برای آشنایی و دوستی 

چون خانوادم خط قرمز دارن ومن همیشه میگم طرف باید انقدر از همه لحاظ بیست باشه که من پا رو خط قرمزا بذارم برم دوست بشم باهاش ....

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...

خوش بحالت حالا یکی رو دوست داری، من از هرچی مرده متنفرم، 19 سالمه به مامانم با هزار تا دلیل گفتم من دیگه شوهر نمیکنم، اونم قانع شد گفت باشه😂

در هوای بارانی چتر نیاز نیست، بگذار باران عطر بودنت را در شهر پخش کند❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من هیچکسو در حد دوستی نمیبینم  به نظرم ارزش باید داشته باشن برای آشنایی و دوستی  چون خان ...

منم دیگه این اخلاقم داره اذیتم میکنه

خب یا باید با کسی دوست نشم و صبر کنم تا اون فردی که ایده آل منه بیاد سر راهم،یا اینکه خب وقتی طرفو قبول کردم باید با تمام عیب و نقصاش قبول کنم دیگه و بعدا دبه نکنم

2728
منم دیگه این اخلاقم داره اذیتم میکنه خب یا باید با کسی دوست نشم و صبر کنم تا اون فردی که ایده آل من ...

من ترجیحم اینه صبر کنم تا پیدا بشه ....

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
رابطه ت با پدرت خوبه؟؟یا رابطه ی پدر و مادرت؟

رابطه ی پدر مادرم خوبه، ولی با بابام زیاد حرف نمیزنم، ولی هم دیگر رو خیلی دوست داریم غرورمون اجازه نمیده بگیم.

در هوای بارانی چتر نیاز نیست، بگذار باران عطر بودنت را در شهر پخش کند❤