2726
فک نکنم کسی اینکارو بکنه آخه تا این حد کی پیش میره

شمارت را هر جور شده عوض کن حتی هر چی پول داری بره چون گوشیت قشنگ هنگ میکنه چون میخوان بهت خیلی پیام بدن

برای           حاجتم               ی صلوات بفرستید              

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه میگن سلام حالت خوبه میخوای با هم آشنا شیم

یبار ی دوسی داشتم دوست پسرشو به اسم دختر اورد گروه دخترونه ما و گفت اسمش اتنه هست تا ۲ماه ما تو گروه با دوست پسرش چت میکردیم نمیدونستیم پسره بعد اینا کات کردن پسره یکی یکی اومد پی وی هم عکس دختره هم شمارشو پخش کرد حتی استوری کرد شمارشو ب عنوان زن هرزه گفت همه بزنگیدش اونجا بود ک فهمیدیم این دختر نبوده پسر بوده شمام شاید اینجوری شده

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
2728
یبار ی دوسی داشتم دوست پسرشو به اسم دختر اورد گروه دخترونه ما و گفت اسمش اتنه هست تا ۲ماه ما تو گروه ...

چه آدمایی پیدا میشن 

راستش اصلا توی واتساپ توی گروه اد نشدم ولی با این شمارم تلگرام دارم امکان داره اونجا هک شده باشم؟ 

چه آدمایی پیدا میشن  راستش اصلا توی واتساپ توی گروه اد نشدم ولی با این شمارم تلگرام دارم ...

هک ک فک نکنم راستش یکی شمارتو پخش کرده 

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
2706