2733
2734
عنوان

آون سولار تکنومکس ۵۵۳۰

119 بازدید | 12 پست

تازه خریدمش ،به نظرتون چطوره ؟؟

تعداد رای : 6
نظرسنجی
کاراییش خیلی خوبه😍
1
16%
خوبه ولی ماکروفر بهتره 🙄
0
0%
اصلا به درد نمیخوره 😖
0
0%
دیدن نتایج🙂
5
83%
هرکس بد ما به خلق گوید ما چهره ز غم نمی خراشیم  ما خوبی او به خلق گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم       خدایا همه رو خوشبخت کن، الهی آمین❤

نظری ندارین ؟!😅

هرکس بد ما به خلق گوید ما چهره ز غم نمی خراشیم  ما خوبی او به خلق گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم       خدایا همه رو خوشبخت کن، الهی آمین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خوشگله مبارک باشه

قربوت عزیزم ،مرسی😘😍

2728
سلام م بارک باشه عزیزم. منم میخوام این مدل رو بخرم نمیدونم خوبه یا نه؟راهنمایی میکنی؟

سلام ، استفاده کردم ازش اره راضی ام 

2738
ممنون عزیرم من پشیمون شدم ماکروفر خریدم

مبارکت باشه عزیزم 🌷

مبارکت باشه عزیزم 🌷

سلام عزیزم،منم امروز این مدل واین مارک رو خریدم،میشه اگه پستم رو دیدی بیای چندتا سوال دارم که ممنون میشم جواب بدی؟

نه ماه انتظار ویک عمر نگرانی، حس آزاد دخترانه رابه مهرمادری دادن، بزرگترین ایثار یک زن است. ..
سلام عزیزم،منم امروز این مدل واین مارک رو خریدم،میشه اگه پستم رو دیدی بیای چندتا سوال دارم که ممنون ...

سلام . سوالت چیه گلم ؟ 

سلام . سوالت چیه گلم ؟ 

عزیزم از خریدت راضی هستی؟تا بحال از جوجه گردانش استفاده کردی؟فن کانوکشن رو برای پختن چه چیزایی روشن میکنی؟؟ممنونم

نه ماه انتظار ویک عمر نگرانی، حس آزاد دخترانه رابه مهرمادری دادن، بزرگترین ایثار یک زن است. ..