2737
2734
عنوان

کیا تصمیم دارن بچه هاشون ختنه نکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 10131 بازدید | 289 پست
نه کنایه بود 😳😳😳

آهان🙏

عکس پروفایلم حکیم خیراندیش هستند . ایشون پزشک و استاد دانشگاه طب سنتی هستند و تو روسیه و ارمنستان تحصیل کردند  و پسر نیوزیلندی رو که هیچ دکتری تو اروپا  نتونست درمان بکنه ایشون تو دوازده ساعت درمان کردند. ایشون فقط بیماری های لاعلاج میپذیرن . اگه وقت کردی برو تاپیک مزاج شناسیم ، مزاج شناسی رو از طریق لینک پست اول یاد بگیرید احیانا لینک باز نشد بگید لینک جدید براتون بذارم . این دوره مزاج شناسی، رایگان توسط خود حکیم خیراندیش تدریس شده است. مزاج شناس باشید😉 اللهم عجل لولیک فرج یا امام زمان همه چیز من همه دار و ندارم فدای وجود شما یا صاحب الزمان خیلی دوست دارم از ته دلم شما رو محکم بغل کنم دست هاتون رو ببوسم و بذارم روی چشمام تو همانند شعر موزونی هستی که مولانا بسراید و موذن زاده آن را بخواند😍                                                         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان من میگم کاش این کوچیک رو تا نمیفهمه حداقل ختنه‌میکردم‌ولی باز خیلی دودلم..واقعانمیدونم‌چیکار کن ...

دستوره خداوند متعال هستش عزیزم..

من نمیفهمم برای چی دودل هستین ؟

روز قیامت باید پاسخگو باشید گلم...

لحظه ای شک نکن و ختنه کن هر دو رو..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2731

عزیزم اگه فارق از دین و سنت تحقیق علمی بکنی ,متوجه میشی که هیچ منبع معتبری ختنه رو پیشنهاد نمیکنه. کلی عوارض داره و تجاوز به حقوق کودکه.نکن. مطمئنا با این تصمیم لطف بزرگی در حق بچت میکنی

تنها فایده ختنه اینه که احتمال ابتلا به عفونت فرد ختنه شده کمتره .ولی در کل احتمال ابتلای به عفونت بقدری ناچیزه و درمانش بقدری راحته که بخاطر این موضوع نمیشه ریسک ختنه رو پذیرفت.پس همون اول بخاطر اینکه سرطان سینه نگیریم یا اقایون سرطان پروستات نگیرن جفتشونو دربیاریم؟!

دلم برا بچه سوخت تروخدا ختنه کنید این چه طرز فکریه بذارید وقتی خودش خواست  و بزرگ شد!!

دلت بحال بچه های ختنه شده بسوزه که بی خبر از همه جا به بدنشون تجاوز میکنن و بدون کوچکترین احترامی قسمتی از بدنشونو میبرن.غافل از اینکه میلیون ها انسان ختنه نشده صحیح و سالم دارن زندگیشونو میکنن

2738
حالا کلا ختنه کردن خوبه جلو خیلی از عفونت ها رو میگیرا

اصلا عزیزم. کلا احتمال گرفتن عفونت در مردها زیر یک درصده. اگرم عفونت بگیرن با دوتا قرص خوب میشن. بخاطر احتمال ابتلای زیر یک درصد پسرمو بدم زیر تیغ؟

من فرد تعصبی نیستم ولی آدم یه ذره بخواد منطقی فکر کنه میفهمه که چرا توی اسلام واجب شده چون اسلام مجموعه ایی از دستورات خداست و خداهم به خاطر فواید و جلوگیری از آسیب و.. واجبش کرده دیگه

با خدا رفیق بشو:)🌱
2706