2703
2553
عنوان

خانوما میشه بیاید کمک اقدامیم

44 بازدید | 7 پست

سلام بچه ها من خیلی هاتون و میشناسم و تاپیک هاتون و از گوگل سرچ میکردم و میخوندم دوست نداشتم عضو بشم ولی واقعا الان مجبور شدم و نیاز دارم

چند ماهه تو اقدامم و جواب نگرفتم....تا اینکه این ماه درد توی قسمت مثانه داشتم رفتم دکتر سونو نوشت ولی تو سونو چیزی نشون نداد گفتن همچی سالمه و مشکل نداری.... قبلاً سابقه تخمدان پلی کیستیک داشتم ولی برطرف شده الحمدلله

حالا ۲۱این ماه قرار بود پریود بشم ولی نشدم و هیچ علائمی ندارم از چی می‌تونه باشه؟؟

خونریزی لانه گزینی هم نداشتم😭😭😭😭😭😭

برای نی نی دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید  اون پرستاری که موقع آزمایش بارداری با تمسخر بهم گفتی جوابش منفیه و تو دلت بهم خندیدی زمین گرده هااااا اونشب دلمو شکوندی بدم شکوندی  ╰⊱♥⊱╮╰⊱♥⊱╮ ♛༺ ز‌‌‌نــــــــבگیـ ات یک قصہ ایـــست کـہ توسط یـک خـــــבاے خوب نوشتـہ شـבه! ༻️♛ ╰⊱♥⊱╮╰⊱♥⊱╮

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ممکنه باردار باشی چند روز از موعدت گذشته؟ 

هشت روز

برای نی نی دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید  اون پرستاری که موقع آزمایش بارداری با تمسخر بهم گفتی جوابش منفیه و تو دلت بهم خندیدی زمین گرده هااااا اونشب دلمو شکوندی بدم شکوندی  ╰⊱♥⊱╮╰⊱♥⊱╮ ♛༺ ز‌‌‌نــــــــבگیـ ات یک قصہ ایـــست کـہ توسط یـک خـــــבاے خوب نوشتـہ شـבه! ༻️♛ ╰⊱♥⊱╮╰⊱♥⊱╮
2720
برو ازمایش بتا بده

دکتر باید برام بنویسه؟

آخه اصلا علائم ندارم 

دکتر باید برام بنویسه؟ آخه اصلا علائم ندارم 

بی بی چک بزن 

خدایا خودت برام معجزه کن ...فقط تو میتونی معجزه کنی ...💜 گاهی وقتا... باید دستتو بزاری رو قلبت و بگی... میدونم سخته ولی... تحمل کن.....💔🖇 

عزیزم حتما که نباید علاعم داشته باشی برو ازمایش بتا بده یا یه بیبی چک بزن انشاءالله که بارداری گلم 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍
2714