2726
عنوان

صبحی شوهرم گفت

559 بازدید | 31 پست

کاش امروز بمیرم( ازبس ک خسته بودو کمرش درد میکرد)

منم گفتم واقعا ک چقدر تو نامردی حداقل یکم پول برامن بذار بعد بمیر

گفت مگه من میلیاردم

منم گفتم چ ربطی داره بالاخره باید بمن پول بدی بعد بمیری اونم خندید

بچه نداریم

حداقل یک لایک بکنین بفهمم زنده این پست که نمیزارین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اصن عشق موج میزنه😂😂😂😂یه دوراز جون میگفتی حداقل

مطمئن باش همون جوری که براثریه اتفاق همه چی رو ازدست میدیم یه بار هم بر حسب اتفاق همه چی رو بدست میاریم امیدوارم امروز،به دست بیاری همه اون چیزایی رو که ناخواسته از دست دادی

عجب آدمی هستیا

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

😄😄😄😃

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            

زن اصیل تویی😂

مهران جان"محبوبم اگر از تو درباره ی من  پرسیدند بگو دوستم  دارد....بسیار دوستم دارد .....! ❤                     من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                          
2706