2737
2734

انگار تو دهه ۸۰ زندگی میکنن من از دوست دختر داشتنشون با خبر بودم دلم واسه اون دخترا میسوزه چقدر خوشحال بودن ک دوس پسرشون خوش تیپ و پولدار خوبه ولی یهو رفتن اون دوتا دختر فامیل رو گرفتن ب نظرم اون دوست دخترا ضربه بدی خوردن دلم براشون میسوزه😔

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا دوستی مضخرف 

خیلی پسرای خوبین فکر نمیکردم دختره رو ول کنن

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2728
همه پسرا همینن با هزار نفر رل میزنن اخر سر دخترخالشونو دختر عموشونو میگیرن😂😂😂😑

آخه چدفایده دوست دختر خودشون رو نمیگیرن دوست دختر بقیه رو میگیرن😁اون دختر خاله هه هم رفیق یکی بوده دیگه

شما چرا ناراحتی؟ 

در جریان دخترا بودم

2738

۹۰ درصد همینجوری

دوست پسرِ دوستِ دخترداییم با دختره دوست بوده دختره هم همه چیزشو به باد داده بوده

پسره رفت دخترعموشو گرفت نگو چند سال بوده چشمش دنبالش بوده

دختره خودکشی کرد ولی به شخمای پسره هم نبود

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
شاید دخترا کات کردن شایدم دلیل محکمی داشتن برای کات کردن

اینقدر پسرای خوبین ک هیچ دختری کات نمی‌کرد مالی تحصیلی ظاهر خدایی عالی بودن فقط ی موردش خونه ۱۵۰ متری تو فرمانیه بود ک پسره داشت

آخه چدفایده دوست دختر خودشون رو نمیگیرن دوست دختر بقیه رو میگیرن😁اون دختر خاله هه هم رفیق یکی بوده ...

دختر و پسری که تا حالا دوست نداشته باشن خیلی کمن من به دوستام میگم تا الان حتی بایه مذکر راحتم حرف نزدم تعجب میکنن😂😂😐

۹۰ درصد همینجوری دوست پسرِ دوستِ دخترداییم با دختره دوست بوده دختره هم همه چیزشو به باد داده بوده ...

ای جانم چ ناراحت شدم ،بنده خدا عاشق شده بوده،ولی پسره تاوان میدهدی روزی

اینقدر پسرای خوبین ک هیچ دختری کات نمی‌کرد مالی تحصیلی ظاهر خدایی عالی بودن فقط ی موردش خونه ۱۵۰ متر ...

چی بگم

الله اعلم

دورترین نزدیکِ من🖇❤️                                             

دهه هشتاد زندگی میکنن یعنی چی؟

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2706