2733
2734
عنوان

برا بچم خرگوش گرفتم😍

151 بازدید | 15 پست

براش خرگوش گرفتم ، خرگوشه اینقدررر آرومه که خدا می دونهههه☺ دخترم از دیروز خرگوش معصومو گرفته بغلش شبم باهاش خوابیده ، خرگوش که براش خطری نداره ؟😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عکسسس لطفااا🥺

بهتریناتفاق زندگیم 👈۱۳۹۸/۳/۵👉🏻♥️👩🏼‍🤝‍👨🏻به زودیی👰🏼🤵🏻 برای رسیدن به آزروم یه صلوات میفرستی؟🥺🌼🌸میشه لطفا دعاکنی مشکلمون حل بشه یه صلواتم کافیه🥺😭

مبارکش باشه ولی من با خرگوش مریض شدم حتما مراقبش باش دستاشو بعد اینکه میگیرش بغل بشوره زیادم نفس به نفسش نشه

مهندس نفت هستم🤩                                                 هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد👑❤      مامان دوتا نی نی دوقلو🥲😍❤      
2738

عزیزم نه خطری نداره خرگوش کلا تمام حیونها عشقن بخدا😍😍

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
اینقدررر دخترم دوسش دارههه ، که نمی دونی ، میشنه میگیره تو بغلش باهاش تلوزیون می بینه ، منو شوهرم از ...

ای جونم ذوق کردم واسش، اتفاقا خیلی خوبه تمرین مسئولیت پذیری میشه واسش، بهش بگو مسئولیت غذا و آب و ایناش با خودته. 

خدا حفظش کنه فندوق خانمو 😍😍😘

بحث با احمق ممنوع 🤚

عزیزم این حیوونا هزارتا مریضی باخودشون دارن بچه ها حساسند این کارهارو نکنید چند وقت پیش یه فیلم دیدم یه بچه یه پرنده نوکش زده بود قارچ سیاه گرفته بود کور شده بود بجای حیوون براش اسباب بازی بخرید خودتون باهاش بازی کنید 

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 
2706