2726
عنوان

شوهرم اعتیاد داره لطفا کمکم کنید

130 بازدید | 18 پست

سلام دوستان کم و بیش تو تاپیکای قبلی هست من همسرم اعتیاد به شیشه داره ی پسر ۳ ساله دارم ازعید فهمیدم مصرف میکنه ولی دوساله که قرص ترانادولم مصرف میکرد هرکارکردم نخواست بره کمپ ترک کنه دوبارم اومدم‌خونه بابام یبار ی هفته موندم برگشتم یبارم ۲۰روزموندم که اومد‌گریه زاری قسم قول که نمیکنم اینکارو بیابریم منم رفتم ولی دیدم دوباره شروع کرده اینبار خیلی پروتر حرفه ای تر که من نفهمم ولی خب خواست خدابود که من دوباره فهمیدم و خودش هزاربار پیش داداشم گفت پاشو برو پاشو وسایلات جمع کن برو منم اومدم خونه بابام الان ۱۹روزه اینحام و هیج خبری ن از خودش دارم ن چیزی ولی مادرش دوبار زنگ زده بمن میگن گوشیش خاموشه ولیومیدونم الکی میگن باهاش حرف میزنن حالاشما جای من بودین چیکارمیکردین؟؟؟؟؟؟میرفتین وارای طلاق انجام بدید یا فرصت میدادید

گروه آبی وزن شروع۶۲ وزن هدف۵۵ تاریخ شروع۹۸/۹/۱۲  دعا کنید تاعید به هدفم برسم 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ی فرصت بهش بدید که بره همین الان کمپ و ترک کنه اگه نکرد طلاق بگیرید چون واقعا خطرناکه شیشه و این چیزا و درست نیست زندگی با همچین ادمی

الماس فقط یه تیکه ذغال سنگه که تونسته زیرفشار دووم بیاره💎💎
با مشاور صحبت کنید

گفتن ترک شیشه خیلی سخته خودم بلید تصمیم بگیرم جون این حتی حاضرنییت بره کمپ😔

ی فرصت بهش بدید که بره همین الان کمپ و ترک کنه اگه نکرد طلاق بگیرید چون واقعا خطرناکه شیشه و ا ...

من هنوز اقدان به طلاق نکردم تصمیم اینه اگه اومد بگم حق طلاق و حق حضانت بده بهم و اینکه بره کمپ بعد برگردم

ببرش طب سنتی شاید تونست ترکش بده ..

اصلا قبول نمیکنه بره جایی برای ترک

من هنوز اقدان به طلاق نکردم تصمیم اینه اگه اومد بگم حق طلاق و حق حضانت بده بهم و اینکه بره کمپ بعد ب ...

اره خوب کاری میکنید 

تو محله ای ما ی همچین ادمی بود که اصلا شرم میکنم از گفتن کارای که با زنو بچهاش میکرد 

الماس فقط یه تیکه ذغال سنگه که تونسته زیرفشار دووم بیاره💎💎
اره خوب کاری میکنید  تو محله ای ما ی همچین ادمی بود که اصلا شرم میکنم از گفتن کارای که با زنو ...

زنش جداشد؟؟؟؟؟

گفتن ترک شیشه خیلی سخته خودم بلید تصمیم بگیرم جون این حتی حاضرنییت بره کمپ😔

پس همه حقا رو ازش بگیر مجبورش کن بره کمپ اگه نرقت تو بتونی راحت تصمیم بگیری 

متاسفانه تا خودش نخواد نمیتونی کاری انجام بدی

تو خدارو داری پس مهم نیست بندش چیکار میکنه و چی میگه🙃😊https://harfeto.timefriend.net/16252118144977
پس همه حقا رو ازش بگیر مجبورش کن بره کمپ اگه نرقت تو بتونی راحت تصمیم بگیری  متاسفانه تا خودش ...

مشکل همینه خودش گردن نمیگیره خانوادشم که هیچ کاری نکردن خودشون کشیدن کنار منم تنهایی نتونستم بیشترازاین تحمل کنم

جدا نمیشد میکشتش ی روز بنزین ریخته بود رو زنش میخواست اتیشش بزن ما نرسیده بودیم بدبختو اتیش زد ...

😔😔

2706