2726

ی شخص (دوسپسرم😒) تهدید به پخش کردن عکس و فیلم های شخصی م میکنه از تهدید هاش اسکرین شات دارم و ویدیو هایی که باهاش تهدید میکنه هم دارم منتهی نمیدونم چطور شکایت کنم میگن ک خیلی طول میکشع من میخوام زود تموم شه چون داره بد جور پیش میبره قضیه به جاهای باریک داره کشیده میشه... ی راه حل بگید که زودی بتونم شکایت کنم و ببرمش زندان و اینکه خب سوال پیج میکنن؟ چیکار کنم کجا برم؟؟؟ برای کسی پیش اومده راهنمایی کنه لطفا بگه چیکار کنم واجبه ! تو بد مخمصه ای گیر افتادم😔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم موضوع رو با مادرت درمیون بزار باهم برید شکایت کنید

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2728

عزیزم باید بری پلیس فتا

نمیپرسن هم که چرا عکس دادی و... 

پیگیر باشی اوکیه

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد.تا اون یه نفر رو فراموش نکنی متوجه نمیشی آدمای خوب زیادی چشمشون به تو هست.تا کارما پس ندی به خودت نمیای. تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیافته.تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم چقدر سخته. تا از دستت نره قدرش رو نمیدونی تا دوستات رو نشناسی دو دستی به خانواده ت نمیچسبی.ما آدمای دیر رسیدن یا هیچوقت نرسیدن و نفهمیدن درک نکردن نیستیم فقط مشکل اینه تا یه چیزایی رو تجربه نکنیم به خودمون نمیایم مهم نیست چند سالته؛اگه اینارو درک کردی بدون که تو این زندگی بردی...موفیقت با یه بار تلاش به دست نمیاد پس اگه زیاد شکست میخوری طبیعیه 😊اگر میخواهید زندگی شادی داشته باشید آن را به یک هدف گره بزنید ،نه افراد یا چیز ها...دوستان معنی اسمم یعنی پادشاه دختر بزرگ

برو نزدیکترین پاسگاه همهی اینایی که گفتی بگو گوشیتم بده بهشون سریع میخانش کلانتری پدرشو در میارن 

اَكثِروا الدُّعاءَ بِتَعجِیل الفَرَجِ فَاِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم.برای تعجیل در ظهور من زیاد دعا کنید که خود فرج و نجات شما است. 🌼حضرت مهدی عج🌼
وکیل پول میخواد وقت ندارم وگرنه بفنا میرم برای پخش نکردنش شرط گذاشته 

شرط رو ول کن فوری برو کلانتری 

اَكثِروا الدُّعاءَ بِتَعجِیل الفَرَجِ فَاِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم.برای تعجیل در ظهور من زیاد دعا کنید که خود فرج و نجات شما است. 🌼حضرت مهدی عج🌼
2706