2733
2734

بچه ها انگاری داره جورمیشه بابام اون خونه رو بخره (البته با پسرعمه م هرچند دوس داشتم بابام ایناخودشون بخرن)خدایااااااا هزاران مرتبه شکرت مرسی بچه دعا کنین جوربشه 😭😭😭بازم از تک تکتون ممنونم

ارومیه قیزی

الهی شکر.با دل خوش و تن سالم استفاده بشه

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

عزیزم پیشاپیش مبارکتون باشه

حال مادرتون چطوره؟

عزیزم شما چرا اینقد دوس داربد اون خونه رو بخرید؟

کاربری دست دو نفره🤍 پس کار آگاه بازی در نیارید  .‌.اگ ریپ زدی دیدی جوابتو ندادم بدون برا شعور و فرهنگ خودم احترام قائلم و نمیخوام بخاطر تو ب خودم بی احترامی کنم و گرنه هزاررررتا جواب برا گفتن دارم نگران نباس 
امضام گفتم

چرا آرزو آخه؟🥺💖

کاربری دست دو نفره🤍 پس کار آگاه بازی در نیارید  .‌.اگ ریپ زدی دیدی جوابتو ندادم بدون برا شعور و فرهنگ خودم احترام قائلم و نمیخوام بخاطر تو ب خودم بی احترامی کنم و گرنه هزاررررتا جواب برا گفتن دارم نگران نباس 
عزیزم پیشاپیش مبارکتون باشه حال مادرتون چطوره؟ عزیزم شما چرا اینقد دوس داربد اون خونه رو بخرید؟

مرسی فدات شم خوبه قراره یددرمانی بشه 

من کلیییییی از اون کوچه خاطره دارم بچگیم اونجا گذشته اونجاباشوهرم دوس شدم 

ارومیه قیزی
2706