2726
عنوان

خواهش میکنم بیاید ولی جبهه نگیرید😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 877 بازدید | 92 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سینه ها ماساژ با روغن خراتین برای چاق شدن صبح ها سیب زمینی و تخم مرغ آبپز بخور بعد برای خوش اندام ش ...

برقصه ک لاغر تر میشه

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا....  آرامش خودتو فدای بیشعوری دیگران نکن

تخم شنبلیله شب خیس کن صبح کمی بجوشون بانبات بخورکمی مداومت کنی تغییرمیکنی

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
2728

من نمیدونم چطوری که تو مدرسه به همه چی گیر میدن 

من تو مدرسه یکی جرعت نداشت بگه بالا چشمت ابرو هست 

کلا بهم احترام میزاشتن 

در مورد مسایل خصوصی طرف هم میان نظر میدن عجبا

‌توی‍‌ه‍‌ زن‍‌دگ‍‌ی‍‌ت‍‌ ه‍‌م‍‌ی‍‌ش‍‌ه‍‌ خ‍‌ودت‍‌و ب‍‌زار اول‍‌وی‍‌ت‍‌ :)️
سینه ها ماساژ با روغن خراتین برای چاق شدن صبح ها سیب زمینی و تخم مرغ آبپز بخور بعد برای خوش اندام ش ...

با روغن خراطین خیلی بزرگ میشه من با روغن بچه یا وازلین ماساژ میدم 

کاربر خوشگلخانومم یا دامنارنجی هستم که تعلیق شدم😑     عاشق همه نی نی سایتی های مهربونم🥰🥰

بدنسازی با دستگاه بعد ورزشم سیب زمینی و تخم مرغ آب پز خورده ش

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡

سینه از بافت چربیه چاق تر که بشی اونم بزرگ میشه 

باید بری دکتر زنان یا دکتر هورمون فکرکنم اونا بهت قرصی چیزی میدن بزرگتر بشه 

میتونی سوتین جک دار بزاری زیر لباس من 18 سالمه خودمم سینه هام کوچیکه یه چندبار دوستام دراین مورد حرف زدن به صورت مسخره طوری ولی خودمم باهاشون خندیدم اما با اعتماد به نفس که ضعف ندم دستشون بعدن بخان مسخرم کنن

روغن خراطین اصل خوبه ولی بعد شیش ماه جواب میده

پس چرا من با روغن بچه یا وازلین ماساژ دادم بعد دوهفته یه ذره شکل گرفته انگار اومده جلو 

کاربر خوشگلخانومم یا دامنارنجی هستم که تعلیق شدم😑     عاشق همه نی نی سایتی های مهربونم🥰🥰
2706