2726
عنوان

میخوام جدا شم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1177 بازدید | 91 پست
منظورشون برا من که بلد نیستم و تو این چیزا نبودم سخته چون میگن ذاتی هست این چیزا

عزیزم به نظرم مشکلت اینه که رفتار ذاتیت رو بروز نمیدی، با خودت رودربایستی نکن، شرم و حیا رو برای همسرت بذار کنار، باهاش راحت باش

God help me to be strong enough not to lie to myself 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیش سخته؟ کارای خوبی گفتی ولی سختیش رو نفهمیدم

فیلم بازی کردن سخته اینکه مدام مثل بازیگرا آرایش و لباس خوب داشته باشی درحالی که بچت داره خودشو میکشه باید برای اقاا لوندی کنی. شوهر من اینطوری نیست اصلا 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
چون از قبل با هیچ پسری نبودی دلبری زیاد بلد نیستی منم اوایل این درد رو داشتم سعی کن براش حیارو بزاری ...

واقعا شما چجوری یاد گرفتین؟

مگه نمیگن ذاتی هس 

بعد کلا من عوض بشم نمیگه چرا این یدفه اینجوری شد مسخره نبس؟

خدا دستمو بگیر💙همیشه باهام باش💚
2728
فیلم بازی کردن سخته اینکه مدام مثل بازیگرا آرایش و لباس خوب داشته باشی درحالی که بچت داره خودشو میکش ...

وواقعااااا مخصوصا با بچه

همسرتون این اعتماد به نفسو از شما گرفته که فکر میکنه خیلی شاخه که میتونه به زن بهتر از شما داشته باشه به نظر من اصلا بهش محل نده برو تو فاز سکوت مردا از سکوت خیلی بدشون میاد و این که اصلا باهاش بیرون نرو بگو حالشو ندارم اصلا سعی نکن براش لوند و جذاب باشییبراش اون وقت فکر میگنه حق به جانبه یه مدت بی محلی مطلق ببین چطوری میوفته به پات

عزیزم به نظرم مشکلت اینه که رفتار ذاتیت رو بروز نمیدی، با خودت رودربایستی نکن، شرم و حیا رو برای همس ...

اره همش بهم میگه تو انگار دور و اطرافت یه سیم خاردار کشیدی خودتو گرفتی

همسرتون این اعتماد به نفسو از شما گرفته که فکر میکنه خیلی شاخه که میتونه به زن بهتر از شما داشته باش ...

اره واقعا

اعتماد بنفسمم کلا صفر هس

بگو ریحانه پارسا یه زن حاشیه هست بعد تو میگی لوند؟؟!!!!! واقعا که

مردا نظرشون با ما فرق میکنه 

واقعا خاک بر سر سلیقشون 

بخدا لیاقتشون امثال ایناس

مردا نظرشون با ما فرق میکنه  واقعا خاک بر سر سلیقشون  بخدا لیاقتشون امثال ایناس

یکی که خاک بکنه تو سرشون 😁😁🤣🤣🤣🤣

(درخت تو گر بار دانش بگیرد ، به زیر آوری چرخ نیلوفری را)     با افتخار بچم از نظر کاربرای نی نی سایت 🤣🤣.....              سیزده سالمه اگه قراره نوشته هامو ریپلای کنی و و منو بچه بدونی:                                                                            ۱_اولا اینکه میدونم بچم و نیاز نیست هی یادآوری کنی!!!!        ۲_دوما اینکه سنم کمه اما میتونی اینم تشخیص بدی عقلم چند سالشه؟!                                                                                                                                                        نتیجه گیری:اگه خواستی در مورد سنم حرف بزنی و منو بچه بدونی و هی بگی از نی نی سایت برو بهتره بگم نمیرم و تو هم بهتره ریپلای نکنی ممنون✨❤️😐

اره لوندی خیلی سخته منم تو خانواده سردی بزرگ شدم و لوندی بلد نیستم شوهرمم لوندی دوست داره و زبون بازی و عشوه کرشمه

منم مثل یه تیکه یخ

همیشه خواسته‌ام از خدا فقط او را،   چنان‌که خسته‌تنی چای قندپهلورا ☕☕☕
2706