2726

ببینم با چه درامدی میشه سرمایه خوب جمع کرد ...

یا نه به درامد و شغل نیست به هوش و ذکاوت هست مثلا کارهای بورسی میکنن و از این راه پولدار میشن

مجردم

کاربری دست دو نفره🤍 پس کار آگاه بازی در نیارید  .‌.اگ ریپ زدی دیدی جوابتو ندادم بدون برا شعور و فرهنگ خودم احترام قائلم و نمیخوام بخاطر تو ب خودم بی احترامی کنم و گرنه هزاررررتا جواب برا گفتن دارم نگران نباس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

6ساله ازدواج کردم الان 23سالمه ترم آخردانشگاه نه کار دارم نه پس انداز قابل قبولی😑منم همه فکرم شده کار وسرمایه راهکار داره کسی بگه

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/

۲۶ازدواجیدم ۵۰تومن سرمایه زندگیمونه اونم وام ازدواج شوهرمه هر ماه۶۵۰ قسطشو میدیم مادرشوهرم مبخاد از چنگمون دراره خانه دارم🙁🙁🙁

♥️میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستید یکساله منتظرم😢😢😢🙏
شوهرت خوب داره دیگ ه اونم برای شماست

ناشکر نیستیم ولی خودم عارضه هایی دارم دوست دارم خرج خودمو بدم وسرمایه‌ای داشته باشم بعضیا خیلی رندو زرنگن وفکر اقتصادی دارن

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/
ناشکر نیستیم ولی خودم بیماری هایی دارم دوست دارم خرج خودمو بدم وسرمایه‌ای داشته باشم بعضیا خیلی رندو ...

وظیفه ی شوهرت هست خرج کنه برات ...اما ناراحت نباش ...به خدا توکل کن عزیزم 

دوس دارم دماغ عمل کنم موهامو صاف کنم برم باشگاه خرج کنم ولی متاسفانه نمیشه...دونفریم باز کم میاریم ی پالتو خریدم مادرشوهرم چشممو دراورد

♥️میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستید یکساله منتظرم😢😢😢🙏
2706