2733
2734

من دوسش دارم

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یاد اجراهای دوره دبستان برا مراسم ۲۲بهمن میوفتم

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

عااااااااالیییییه😂😂😍

دختری🥰 هستم که برای عشقش❤️ و این وصال خیلی جنگید ✨اما هیچ فایده ای نداشت به جایی رسید ک جز خودکشی💔 چاره ای نداشت این کارو کرد اما نمرد و الان پیوند کبد💕 شده خداروشکر که نمردم و خداروشکر 💝ک خود کشی کردم و الان با عشقم ازدواج کردم👥 ممنونم از پسری ک کبدش تو بدن منه💌 ب خاطر اونم که شده درست زندگی میکنم و صاحب خوبی برای این کبد خواهم بود ،برای خوشبختی من و همسرم دعا کنید ممنونم 💋💖💖،گاهی که ب عقب برمی‌گردم و میبینم چه زجری کشیدیم واقعا خداروشکر میکنم که الان کنار همیم 🙂❤️✨
2738

سرگرم کننده هست و من میبینم  ولی خوشم نیومد سحر قریشی هم بهش اضافه شد اخه منشی واسه گاوداری....اونم زن مطلقه 

نکات منفی فیلم زیاد بوده یکیش همین اًضافه شدن سحر قریشی که لابد میخوان خیانت را توجیه کنن یکیش ازدواج یه دختر  بیست ساله با مرد ۶۰ ساله و ...

منوچهر هادی هم عجب افکاری داره بر خلاف ظاهر موجهش 

نفهمیدم گیسو را به کجا رسوند سری جدیدش نیومده؟

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

باسلام و خسته نباشید سریال خوب و سرگرم کننده بود از نویسنده و کارگردان خواهش میکنم نسبت به تیم استقلال بی احترامی یا شعارهای بی مورد داده نشود آقای یاری اعلام میکنند تیم دسته سومی ادعای قهرمانی آسیا داره یا غول آسیا پرسپولیس و... اینها باعث دلخوری و اعصاب خوردی بیننده میشود. بنده به نوبه خودم این سریال و تحریم کردم و از این به بعد از تماشای این سریال صرفنظر نمودم.