2737
2734
عنوان

شما جای من بودین چیکار میکردین؟

151 بازدید | 24 پست

امروز ۱۰روز شد از وقت پریود گذشته بی بی چک زدم دیشب مثبت بود من جلو گیری طبیعی داشتم یه پسرم دارم ۷سالشه اصلا امادگی برای بارداری ندارم یعنی نمیخواستم چون همیشه میگم یه بچه رو آدم با بهترین کیفیت بزرگ کنه از نظر مالی هم مشکلی نداریم اما واقعا اصلا حوصلشو ندارم بنظرتون دکتر برم بگم واسه سقط انجام میده چون میگن الان دکترا نمیکنن اصلا نمیدونم چیکار کنم از دیشب روانی شدم انقدر فکر کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شما که دیگه بچه نمیخواستید ،جلوگیری طبیعی روش مطمئنی نبوده!

من به جای بودم نگهش میداشتم حتما.اما به هر حال شرایط متفاوته

تو یک زنی…لباس خوب بپوش !برای خودت غذای خوب بپز !خودت را به صرف قهوه ای در یک خلوت دنج میهمان کن !برای خودت گاهی هدیه ای بخر !وقتی به خودت و روحت احترام می گذاری ..احساس سربلندی می کند..آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی،کمتر به اشتباه اعتماد می کنی، یادت باشد ….برای یک زن عزت نفس غوغا میکند!
طبیعی چز حادثه خیزترین انواع جلوگیریه شما که نمیخواستی سفت و سخت جلوگیری میکردی
 « فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2738

چرا اون طفلی بی گناه رو میخوای بخاطر ندونم کاری خودتون سقط کنی اون چه گناهی دارتچه مگ اگ به دنیا بیاد برات مشکلی پیش میاد؟؟؟

واقعان نمیدونم بعضیا براچی اینقدر بی رحمن

میشه برای آرامش گرفتن زندگیم و بچهام و شوهرم حل مشکلاتم یه صلوات بفرستین😘😘😘😘😊😊😊‌ خدااا به خودت واگذار کردم همه چیرو خودت مراقبت کن وحتی .....💔💔💔💔دلم خیلی شکسته قسمت میدم دست خالی منو برنگردون از در خونت نا امیدم نکن هر دقیقه وهرثانیه بفکرتم خدااا خودت مراقبم باش😞💔
طبیعی چز حادثه خیزترین انواع جلوگیریه شما که نمیخواستی سفت و سخت جلوگیری میکردی

میدونی چون تیرویید دارم دفعه پیشم خیلی سخت باردار شدم خیلی حواسم بود واقعا نمیدونم چه خاکی بریزم سرم

میدونم واقعا 😔

الان شوکه شدید،حستون رو درک میکنم.

اما اینو بدونید که فاصله سنیشون خیلی هم زیاد نیست،و اینکه بچه در آینده یک خواهر یا برادر داره.با همسرتون مشورت کنید و تصمیم قطعی رو بگیرید

تو یک زنی…لباس خوب بپوش !برای خودت غذای خوب بپز !خودت را به صرف قهوه ای در یک خلوت دنج میهمان کن !برای خودت گاهی هدیه ای بخر !وقتی به خودت و روحت احترام می گذاری ..احساس سربلندی می کند..آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی،کمتر به اشتباه اعتماد می کنی، یادت باشد ….برای یک زن عزت نفس غوغا میکند!

خوبه ک پسرتم ۷ سالشه خوبه ‌

بعد دوتا بچه بهتر از ی دونه س 

زندایی منم یدونه داشت دیگه نخواست پشیمون شد . بعد از ۱۵ سال دوبار باردار شد

خودم به شخصه قبول دارم، کسی ک بتونه منو تحمل کنه آدم عادی  و معمولی نیس      
2706