2410
2553

یه بار خونمون بودن ک من کمی با شوهر اون خانم صحبت کردم بعدش شوهرم با یه حالت عاشقانه ای نگاه خانمه میکرد

بعدش ک من ناراحت بودم همش میپرسید چرا ناراحتی منم یه دلیل الکی آوردم ک شوهرم گفت نه این نیست چی دیدی

بعدش حداقل هفته ای یک بار میگه فلانی (همون خانم) استوری جدید گذاشته دیدی و... 

گاها میگه شوهر فلانی جواب نمیده مجبورم ب خانمش زنگ بزنم

چند شب پیش خونشون بودیم ک ب خانمه چند بار گفت بیا بشین 

امروز من ب خانمه زنگ زدم کارش داشتم بوق ساده میخورد شوهرم از اون ور گفت چرا پیشوازش قط شده

بنظرتون چیزی بینشون هست 

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خودتو ریلکس نشون بده اگه گندی باشه رو میشه

چطوری رومیشه

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏
2714

اره ک هست.شوهرت قبلش زنگ زده بهش ک دیده پیشواز داره بعد دفعه بعد دیگ قطع شده

قیامت ، عابدی را دوزخش انداختند.                                  هر چه فریادش، جوابش را نمی پرداختند.                             داد  میزد خوانده ام هفتاد سال، هرشب نماز.                      پس  چه شد اینک ثواب ِآن همه رازونیاز.                          يك  ندا آمد چرا تهمت زدی همسایه ات.                              تا شود اینگونه حالت، این جهنم خانه ات.                               گفت. من در طول عمرم گر زدم یک تهممتى.                        ظلم باشد زان بسوزم، ای خدا کن رحمتی.                      آن ندا گفتا همانکس که زدی تهمت براو.                          طفلكى  هفتاد سال، جمع کرده بودش آبرو
چطوری رومیشه

ب مرور زمان

قیامت ، عابدی را دوزخش انداختند.                                  هر چه فریادش، جوابش را نمی پرداختند.                             داد  میزد خوانده ام هفتاد سال، هرشب نماز.                      پس  چه شد اینک ثواب ِآن همه رازونیاز.                          يك  ندا آمد چرا تهمت زدی همسایه ات.                              تا شود اینگونه حالت، این جهنم خانه ات.                               گفت. من در طول عمرم گر زدم یک تهممتى.                        ظلم باشد زان بسوزم، ای خدا کن رحمتی.                      آن ندا گفتا همانکس که زدی تهمت براو.                          طفلكى  هفتاد سال، جمع کرده بودش آبرو
2706