2726

ببین اگه عفونتت زیاد باشه جواب نمیده باید دارو مصرف کنی و پماد

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔

یکی تو همین نی نی سایت همینکار کرده بود سیر گیر کرده بود توش🤣

میشه واس رسیدن به عشقم و خوشبختیمون ی صلوات بفرستی 😍❤ تیکر روز عقد و رسیدن به عشقمه.. خدایا هرچی خودت صلاح میدونی خودت ی کاری کن سخت گیریای خانواده تموم بشه ماهم بعد چندسال به هم برسیم 😔🖤 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مادرم گذاشت حالا میگه فرشته سیر رو پیدا نمیکنم😂😂😂

😐 سرییع برید دکتر

واحد اندازه گیری خوشبختی : نفس های مادر بر ثانیه             کاربری توسط دوتا دوست که شبیه خواهرن اداره میشه❤❤❤
مادرم گذاشت حالا میگه فرشته سیر رو پیدا نمیکنم😂😂😂

باید بهش نخ ببندی که نره ‌‌ .‌ اگه بره بالا بالاها نیاز به عمل داره 

میشه واس رسیدن به عشقم و خوشبختیمون ی صلوات بفرستی 😍❤ تیکر روز عقد و رسیدن به عشقمه.. خدایا هرچی خودت صلاح میدونی خودت ی کاری کن سخت گیریای خانواده تموم بشه ماهم بعد چندسال به هم برسیم 😔🖤 
😳

والا 🤣 نخ نبسته بود ..گزاشته بود شب تا صبح میگفت خانوما سیره نیست 🤣

میگه چیز مهمی نیس

همین سیر عفونت جذب میکنه و خودش میشه ی منبع عفونت که اگه بمونه پوسیده میشع و قارچ باکتری هم تولید میکنه چطووور مهم نیستتتت😐🙄🙄🙄

یکی تو همین نی نی سایت همینکار کرده بود سیر گیر کرده بود توش🤣

🤣🤣🤣

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جاهایی که از خوشی ها حرف زده بودیم جای دو رد پا بود،و جاهایی که از سختی ها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود.به خدا گفتم تو سختی ها کنارم نبودی؟..گفت آن رد پایی که میبینی من هستم ، تورا در سختی ها به دوش میکشیدم..❤️مهربان خدای من❤️