2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاری که کلیه انجام میده رو دستگاه باید انجام بده

دیابت داشتن؟

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2728

اره متاسفانه خیلی سخت و دردناکه 😔

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح

خدا شفاشون بده عزیزم

خیلی بده و سخت 💔

هر هفته دو بار رو باید برن بیمارستان برای دیالیز .فکر کنم یک دستگاهی به دستشون میذارن از اون طریق دیالیز میشن

مهران جان"محبوبم اگر از تو درباره ی من  پرسیدند بگو دوستم  دارد....بسیار دوستم دارد .....! ❤                     من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                          

اخی خدا شفا بده

دیگه کلیه هاشون از کار افتاده متاسفانه 

دیالیز میشن فک کنم درد نداره

بپرسید شرایط پیوند اگه دارن پیوند کلیه بشن 

خیلی از مادرا به نوزادشون اب قند میدن چون پول تهیه شیر ندارن و خیلی بیماری ها میگیرند تورو خدا بهشون کمک کنید🙁اهداعضو رو تبلیغ کنید.استرس عامل همه بیماریهاست. به تغذیتون اهمیت بدید.عامل اصلی دیالیز فشار و قند بالاست حتما کنترلش کنید. اشغال تو طبیعت نریزیم. قضاوت و غیبت و تکبر هم از زندگیمون حذف کنیم

ی کتتر میزارن تو دست یا گردن یا قفسه سینه روز درمیون ۴ساعت با ی دستگاه ک ب اون کتتر وصل میشه دیالیز میشن...درد موقع دیالیز ندارن ولی تهوع و...هس...اون کتتر خودش اذیت کنندس برا حموم و خواب و....

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2706