2733
2734

بیس سالمه از وقتی دیپلم گرفتم هیچ کاری بجز گوشی دس گرفتن نکردم الان دیگ ب معنای واقعی حالم از خودم بهم میخوره و میخام تغیر ایجاد کنم تو زندگیم درسته جا موندم ولی جلوی ضرر و هر جا بگیری منفعتع.دوران مدرسه درسم خوب بود شاگرد اول نبودم ولی سوم چهارم بودم دیگ دبیرستان معدلم نوزده بود .رشتمم تجربی الان اراده کردم شروع کنم ب خوندن این پنج ماه رو بخونم واسه کنکور بنظرتون میتونم پرستازی قبول شم؟

قطعا میتونی

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍

چی قبول شده بودی؟

کاربری دست دو نفره🤍 پس کار آگاه بازی در نیارید  .‌.اگ ریپ زدی دیدی جوابتو ندادم بدون برا شعور و فرهنگ خودم احترام قائلم و نمیخوام بخاطر تو ب خودم بی احترامی کنم و گرنه هزاررررتا جواب برا گفتن دارم نگران نباس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اره حتی اگه عالی بخونی پزشکی هم میاری

نه بابا پزشکی کار خیلی سختیه چرا امید واهی؟

ما الان قراره سه سالو بخونیم میگیم سخته تو پنج ماه جمع نمیشه مگ سال دیگ

فرهنگیانم بیاری خوبه ها

2706